İkisinin De Ortak Noktası Kareena Kapoor Khan!

Bollywood'un en sevilen çiftlerinden biri hakkında konuşurken Shahid Kapoor ve Kareena Kapoor Khan'dan bahsetmemek elde değil. Onlar Bollywood'da popüler bir çiftti ve ekran dışı kimya beyaz perdede de oldukça belirgindi. Ancak 5 uzun yıl birbirleriyle çıktıktan sonra yollarını ayırdılar ve sevenlerini üzdüler. Her iki ünlü de hayatlarına devam etti ve yıllar sonra, Saif Ali Khan ve Shahid bir filmde birlikte çalıştıklarında onlara Koffe With Karan programında, ortak noktaları olan Kareena konusunda herhangi bir tuhaf anıları olup olmadığı soruldu ve gelen cevap da bir güzel paylaşıldı.

Kareena ve Shahid bir zamanlar birbirlerine delicesine aşıktı. Ancak kaderin onlar için farklı planları vardı diyoruz. İkili, ilişkileriyle manşetlere çıktı ancak birbirleriyle evlenmedi. Ancak Bebo ve Shahid'in farklılıkları, Saif ve Shahid'in denklemini etkilemedi. İkili, Kangana Ranaut'un da rol aldığı Rangoon'da birlikte çalışmaya devam etti. Üçlü Koffee With Karan'da göründüğünde, sunucu Saif ve Shahid'e Bebo'nun ortak noktaları olduğunu ve garip anlar yaşayıp yaşamadıklarını sordu.
Rangoon'un tanıtımları sırasında Saif Ali Khan, Kangana Ranaut ve Shahid Kapoor Koffee With Karan'da yer aldı ve Karan bu fırsatı kaçırmak istemedi. KJo, Shahid ve Saif'in denklemi hakkında soru sormaya devam etti ve ikili akıllıca sorudan kaçtı. Saif Ali Khan, "Biliyorsun ben hikayeyi seviyorum. Ancak bu, ortaçağdan bile daha eski bir mevzu. Ve böylece köprünün altında su olduğunu bilirsiniz. O sevimli bir adam. İlk tanıştığımızda çok iyi anlaşmıştık.'' dedi. İkili daha sonra alaycı bir şekilde, herhangi bir drama ve olay bekleyen varsa, böyle şeyler olmadığını söyledi. Bizler olay arıyoruz yahu. Neyse artık. İyi anlaşıyorlarsa problem yok.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?