Inshallah Filmi Hakkında Söylenenler Asılsız Mı?

Sanjay Leela Bhansali'nin Inshallah filmi yeni bir oyuncu kadrosuyla 'canlandırmayı' planladığına dair haberler var. Bizler de dün paylaşmıştık. Film, bir yaz-sonbahar aşk hikayesinde Salman Khan ve Alia Bhatt'a yer verecekti. Ancak proje, Salman Khan'ın sözde sürekli ve gereksiz müdahalesi nedeniyle henüz çekimlere başlanmadan Bhansali tarafından rafa kaldırıldı. Salman'ın iddia edilen talepleri arasında Sushmita Sen için bir rol ve Daisy Shah için bir parça şarkı yer alıyordu.
Bu raporların kesinlikle hiçbir gerçekliği yokmuş. Yapımcıya yakın bir kaynak, ''Inshallah için bir yerlerde tozunu almak ve bir noktada kullanılmak üzere atıl durumda bekleyen harika bir senaryo var. Ama o zaman, şimdi değil; yakın gelecekte değil, uzak gelecekte de değil çünkü Sanjay Bhansali şu anda Netflix'in Heeramandi dizisiyle meşgul. Bu onu bu yılın sonuna kadar meşgul edecek. Daha sonra büyük ekran müzikali Baiju Bawra için hazırlanmaya başlar. Inshallah şu anda onun planının hiçbir yerinde yer almıyor.'' dedi.
Kaynak ayrıca şunları ekliyor: ''Filmi çekimlere başlanmadan sadece bir hafta önce iptal etmek büyük bir karardı. Sanjay Bhansali, ahlaki olarak Alia Bhatt ile birlikte olmaya hâlâ kararlı. Ama kesinlikle Salman'ın yerine birini bulmaya çalışmıyor. Salman'la filmi canlandırmak da mümkün değil.'' 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?