Inshallah Filmine Dair Yeni Bir Gelişme Mi Var?

Sanjay Leela Bhansali, Bollywood'un en ünlü film yapımcılarından biridir. Khamoshi: The Musical, Hum Dil De Chuke Sanam, Devdas, Black, Gangubai Kathiawadi dahil olmak üzere gişe rekorları kıran birçok film yönetti ve liste sonsuza kadar gider ve Inshallah projesi için oldukça heyecanlıydı. Ne yazık ki, kendisi ve Salman Khan arasındaki sorunlar nedeniyle rafa kaldırılmıştı. Ancak, şimdi projede kaçırmamanız gereken bir güncelleme var.
SLB, Salman Khan ile çalışmaya hevesliydi. Başrollerde Alia Bhatt ve Salman'ın rol alması gerekiyordu, ancak sonunda filmin Bhansali ve Khan arasındaki yaratıcı farklılıklar nedeniyle rafa kaldırıldığı bildirildi. Ama şimdi, yapımcının doğru kadroyu seçerse projeyi yeniden canlandırabileceğine dair güçlü bir söylenti var.
Söylentilere göre, Sanjay Leela Bhansali merakla beklenen projesini yeniden canlandırabilir. Pinkvilla'da yer alan bir habere göre, sektörden bir kaynak, ''Film yapımcısı Inshallah'ı yeniden canlandırmak istiyor. Romantik bir komedi olan film yapımcısı, film için 90'ların en iyi 3 mega yıldızından ikisini seçmeyi planlıyor. Filmi doğru isimlerle yapmak konusunda net.'' dedi. Ayrıca şöyle ekledi, "Bir zamanlar Salman Khan ile filmini planlıyordu, ancak ikili arasındaki mali sorunlar nedeniyle işler ters gitti. Şimdi, müsaitliklerini ve ilgilerini kontrol etmek için diğer iki mega yıldıza yaklaşmayı gizliden gizliye düşünüyor.''
Ishallah dışında Sanjay Leela Bhansali de Baiju Bawra yapma seçeneğini açık tuttu. İçeriden birinin iddiasına göre, bu aynı zamanda oyuncu kadrosuna da bağlı. Yönetmen, Gangubai & Heermandi'den sonra şimdi de kaygısız bir romantik komedi yönetmeyi planlıyor. Bilmeyenler için, Salman Khan'dan sonra, Inshallah Hrithik Roshan'a film teklif edildi, ancak oyuncu birkaç proje yapmakla meşgul olduğu için taahhütte bulunamadı. Salman ve Alia birlikteliğine karşıyım açıkçası ben. Daha uygun isimler bulunur umarım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?