Junaid Khan Başka Projelerde Yer Alacak Mı?

Süperstar Aamir Khan, son filmi Laal Singh Chaddha'nın gişede başarısız olmasının ardından oyunculuğa ara verdiğini açıklamıştı, bunu hepimiz biliyoruz. Bunun ortasında oğlu Junaid Khan, ilk filmi Maharaja'da ile ön plana çıkmıştı.

Süperstarın oğlunun, Yash Raj tarafından finanse edilen, hazır ve gösterime girmeyi bekleyen Maharaja adlı bir filmde rol aldığı bildirildi. İlk uzun metrajlı filmi olması gerekiyordu. Maharaja'da ayrıca kritik rollerde Sharvari Wagh ve Jaideep Ahlawat da var.
ETimes'ın son haberine inanılırsa, Junaid'e bir film için teklif götürüldü ve yakında sanırız ekibe alınacak. Genç oyuncu imzalamadan önce son yöntemler üzerinde çalışılıyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar henüz açıklanmadı.
Rapor, Aamir Khan'ın oğlunun geçen yıl vizyona giren Tamil filmi Love Today'in Hintçe versiyonunda rol alacağını iddia etti. Tamil filminin 5 crore Rs'lik bir bütçeyle yapıldığı ve gişede yaklaşık 150 crore kazandığı bildirildi. 
Tamil filminde başrollerde Pradeep Ranganathan ve Ivana yer aldı. Pradeep ayrıca filmi yönetti ve yazdı. Bunun dışında Junaid, yapımcılığını Aamir Khan Productions'ın üstlendiği Pritam Pyare adlı bir web dizisinde de çalıştı. Geçen yıl, Aamir'in projede kısa bir karakteri de olduğu bildirildi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?