Kangana Ranaut Karan Johar'ı Suçluyor! Bakın Neden?

Priyanka Chopra Jonas kısa süre önce ABD'ye taşınmaktan ve bu sırada kendisine proje teklif edilmediğinden bahsetti. Aynı röportajda oyuncu, Bollywood'dan uzaklaşmaya çalıştığını itiraf etti ve önüne çıkan müzik fırsatını değerlendirdi. Aktris Kangana Ranaut, açıklama yapma hakkını kendisinde gördü ve Dharma Productions'ın başı Karan Johar'ı Priyanka Chopra'nın kariyerini mahvetmekle suçladı.

Kangana Ranaut, Shah Rukh Khan ile sözde 'arkadaşlığı' nedeniyle Karan Johar'a yakın kişilerin Priyanka Chopra Jonas'a karşı nasıl 'birleştiğinden' ve onu köşeye sıkıştırarak proje alamamasını sağlamaktan bahsetmek için Twitter'a gitti. İlk tweet'inde, ''@priyankachopra'nın Bollywood hakkında söylediği şey buydu, insanlar ona karşı birlik oldu, ona zorbalık yaptı ve onu film endüstrisinden kovdu. Karan Johar'ın onu yasakladığını herkes biliyor." Aa!
Ayrıca başka bir tweet'te eklemeye devam etti, "Medya, SRK ile olan arkadaşlığı nedeniyle Karan Johar ile olan anlaşmazlığını kapsamlı bir şekilde yazdı. Priyanka'yı Hindistan'ı terk etmek zorunda bırakacak kadar taciz etti. Bu iğrenç, kıskanç, cimri ve toksik kişi, yabancılara asla düşman olmayan film endüstrisinin kültürünü ve ortamını mahvetmekten sorumlu tutulmalıdır. Çetesi ve mafya halkla ilişkileri basılmalı ve yabancıları taciz etmekten sorumlu tutulmalı.''
Olayın ardından sosyal medya kullanıcıları arasında da bir tartışma çıktı, bazıları oyuncuyu açıklamalarında desteklerken, birkaç kişi de Priyanka Chopra Jonas'ın Koffee With Karan'ın müdavimlerinden biri olduğunu belirtmekten çekinmedi. Aslında, oyuncu yedi sezonun altısında rol aldı ve son sezon, Priyanka Chopra Jonas'ın ABD'de anneliğinin tadını çıkarmakla meşgul olduğu 2022'de çekildi. Allah Allah, öyle olabilir mi acaba?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?