Kangana Ranaut'un Hayali Bakın Aslında Neymiş!

Kangana Ranaut, Hint film endüstrisinde tanıtılması gerekmeyen bir isim. Kusursuz oyunculuk becerileri, cesur rol seçimleri ve fikirlerini ifade etmesiyle adından zaten söz ettiriyor. Oyunculuğun yanı sıra Ranaut, yönetmenlik ve yapımcılıkta da bir deneyim sahibi. Ancak, onun da bir restoran sahibi olmak istediğini öğrendik (küçük kafe açma hayali geldi aklıma) Oyuncu, son Instagram hikayelerinden birinde bir restoran sahibi olma hayalinden bahsederken, geçen yıl bir restoran açmak istediğini ancak 'maddi aksilikler' nedeniyle açamayacağını açıkladı. Maddi eksiklik mi? 
Bilmeyenler için Queen aktrisi, film ticareti analisti Komal Nahta ile yaptığı eski röportajlardan birinin bir klibini paylaştı. Sunucu, Kangana'ya film dışındaki dilek listesini sordu. "On yıldan daha uzun bir süre öncesine ait başka bir röportaj, evet yemek yapmak gündemimde çok... geçen yıl bazı finansal aksilikler yaşadım, aksi halde restoranımı açmaya hazırdım. Yine de yakında gelecek.'' diyor.
Tanu Weds Manu oyuncusu ayrıca ekledi, "Bu klipler için hayranlarıma teşekkürler, bu etkileşimleri unutmuştum, ama bakın, niyetler oluşturduğumuzda kader GPS'i (küresel konumlandırma sistemi) belirliyoruz, bu yüzden arzuları değil, niyetleri geliştirin." diye ekliyor. Evrene mesaj gönder ablam.
Aynı notta, Ranaut'un 2022'de vizyona giren son projesi Dhaakad'ın gişede kötü performans gösterdiğini burada belirtmekte fayda var. Öte yandan Kangana, yakında çıkacak olan ilk yönetmenliği Emergency'i finanse etmek için evini ipotek ettirdiğini daha önce paylaşmıştı. Hadi ya?
Profesyonel cepheye gelince, 35 yaşındaki aktris bundan sonra Emergency ve Tamilce bir film olan Chandramukhi 2'de başrol oynayacak. Emergency'i tamamladıktan yaklaşık bir ay sonra Kangana, Chandramukhi 2'nin çekimlerini de tamamladı. Emergency, bu yıl 20 Ekim'de yayınlanacak. Ancak Ganapath'ın yapımcıları, 20 Ekim'de yayınlayacaklarını açıklayınca Kangana, filmini erteledi ve filmin yeni çıkış tarihini 'sadece bir ay önceden bir fragmanla' açıklayacağını belirtti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?