Kareena Kapoor Khan: O Benimle Rekabet Edebilecek Birisi Değil

Kareena Kapoor Khan, Bollywood'un en başarılı aktrislerinden biri. Kabhi Khushi Kabhie Gham…, Chameli, Jab We Met ve daha pek çok filmde unutulmaz performanslar sergiledi. Ancak filmlerinden çok acımasız, dürüst, açık sözlü ifadeleriyle manşetlerde yer aldığını belirtmek gerek.
Günümüzde Kareena, artık eskisi kadar çok şey paylaşmıyor. Ancak o gün...senaryo tamamen farklıydı. Her şey Kareena sektörde acemiyken başladı. Bipasha Basu, Priyanka Chopra ve Preity Zinta da dahil olmak üzere birçok aktrisle tartıştı.
Dharma Studios'un başkanı Karan Johar, ilk olarak 2000'lerin başında Naina Catherine Kapoor (Kal Ho Naa Ho) rolü için Kareena Kapoor Khan'ı önerdi. Karan daha sonra Preity'yi kısmen rol için seçti. Ancak açıklanmayan bir nedenle Bebo bundan hoşlanmadı. Sonra işler gerçekten kötü gitmeye başladı.
Preity'nin rolü kabul etmesi nedeniyle Kareena onu görmezden gelmeye başladı. Kareena, 1. sezonda Karan Johar'ın Koffee With Karan programına çıktığı sırada Kal Ho Naa Ho'yu yapmadığı için üzgün olduğunu ve Karan'dan özür dilediğini söyleyerek şok edici yorumlarda bulundu. Ayrıca Preity Zinta ile gergin ilişkilerini de açıkladı.
Preity Zinta'nın ünlü çocukların haksız avantajlar elde etmesiyle ilgili Kareena'nın saldırgan bulduğu yorumları işleri daha da kötüleştirdi. IBTimes raporuna göre Kareena, "Benim hakkımda bir şey söyledi ve ben de misillemede bulundum... Muhtemelen düzeltmek istemediği bazı yanlış anlamalar vardı. Bu benim için sorun değil çünkü benimle rekabet edecek birisi değil. Bırakın ne düşünmek istiyorsa öyle düşünsün. O benim büyüğüm, bu yüzden bir dahaki sefere yanına gidip 'Merhaba' diyeceğim.'' dedi. Bu, ikisinin paylaştığı samimi ilişkiye son darbe oldu. Ve o zamandan beri Kareena ya da Preity'yi bir daha asla birlikte göremedik. Vay be.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?