Kartik Aaryan'ın Filminin Üçüncüsü Mü Yolda?

Dünya çapında milyonların kalbini kazandıktan sonra, 'haveli'nin kapıları şimdi Bhool Bhulaiyaa 3 için bir kez daha açılacak. Bhool Bhulaiyaa 2'nin büyük başarısının ardından yapımcı Bhushan Kumar, yönetmen Anees Bazmee ve aktör Kartik Aaryan, filmi ileriye taşımak için bir kez daha iş birliği yapıyor.
Eğlenceyi ve korkutmayı bir adım öteye taşıyan üçlü, Bhool Bhulaiyaa 3 ile umut verici bir film için yeniden bir araya gelecek. Anees Bazmee'nin yönettiği ve T-Series'in yapımcılığını üstlendiği Kartik Aaryan'ın oynadığı bu korku komedisinin Diwali 2024'te gösterime girmesi planlanıyor. 
Daha önce Pinkvilla ile yaptığı bir sohbette Bhushan Kumar, film hakkında "Kartik Aaryan ile kesinlikle Bhool Bhulaiyaa 3 yapıyoruz. 2. bölüm ile 3. bölüm arasında ihtiyacımız olan boşluğu bulma sürecindeyiz. Beklentiler çok yüksek ve şimdi devamını nasıl ileriye taşıyacağımızı düşünüyoruz. Şu anda senaryo üzerinde çalışıyoruz. Bhool Bhulaiyaa 3 fikrinin büyük ve benzersiz olması gerekiyor. Bhool Bhulaiyaa artık tam bir devam serisi ve bununla ilgili bir beklenti olacak.'' diyor.
Yapımcılığını T-Series, yönetmenliğini Anees Bazmee, başrolünü Kartik Aaryan'ın üstlendiği bu aile projesinin yapımcılığını Bhushan Kumar ve Krishan Kumar üstleniyor ve Diwali 2024'te sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?