Katrina Kaif ve Aamir Khan'ın Film Rolleri Değişiyor!

Katrina Kaif, Bollywood'da sadece oyunculuk performanslarıyla değil, aynı zamanda efsaneleşmiş dans hareketleriyle de kendine bir yer edindi. Oyuncu, Kamli, Sheila Ki Jawani, Chikni Chameli ve daha fazlası gibi çeşitli şarkılarda yer aldı. Bununla birlikte, Thugs of Hindostan'ın tanıtımını yaparken, rol arkadaşı Aamir Khan'ın da ateşli bir dans yapmasını istediğini belirtti.
Thugs of Hindostan'ın bir tanıtım etkinliği sırasında, Katrina Kaif'e fragmandaki minimal görünümü soruldu. Aamir Khan da aksiyon dolu bir performansla yer alıyordu. Kat, tüm bu rollere dair yorumlarını paylaştı.
Soruyu yanıtlayan Katrina Kaif, ''Bunu bilmiyorum (fragmanda minimum görünüm) ama Aamir'in bana bir sonraki filmde bunu birlikte yapacağımıza dair bir söz verdiğini söyleyebilirim. Gördüğünüz gibi fragmanda beni daha çok dans ederken ve Aamir'i aksiyonu yaparken ve kötülerin peşinden koşarken gördünüz. Birlikte yapacağımız bir sonraki filmde aksiyonu ben yapacağım. Hainlerin peşine düşeceğim. Ve Aamir gelen tüm şarkılara dans edecek." dedi. Rollerin değiştiğini bir düşünsenize.
Katrina Kaif devam etti, "Bence ona 'Chikna Charlie' adlı bir şarkı verebiliriz ve 20 dakikada bir dans edebilir. Bu ateşli danslı yapabilir ve ben deri pantolonumla kötüleri kovalayabilirim. Bana bu sözü verdi.''
Bollywood'a getirmek istediği değişikliğin bu olduğunu söyleyerek sözlerini bitirdi. Videoya linkten ulaşabilirsiniz. 
Benim yorumumu soracak olursanız Katrina zaten Tiger serisinde aksiyonu hakkıyla yapan bir oyuncu. Fakat ateşli dans konusunda Aamir hakkında emin olamayacağım 😁