Khan Çifti Çok Ciddi Güvenlik Önlemleri Alıyor!

Bu durum nerede ve ne zaman sonlanır? Perşembe günü yirmi kadar fotoğrafçı Saif Ali Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın evinin bileşik duvarından atlayarak sadece çiftin mahremiyetini ihlal etmekle kalmayıp aynı zamanda çocuklarının güvenliğini de tehlikeye attığında, magazincilerin istilacı dürtüleri kelimenin tam anlamıyla tüm sınırları aştı. 
Ve bu sefer, Saif ve Kareena bunu hafife almıyorlar. Mahremiyetin alenen hiçe sayılmasına karşı ciddi önlemler alınmaktadır. Saif ve Kareena'nın binasının bekçisi görevden alındı. Magazincilere karşı doğrudan yasal işlem düşünülüyor.
En son bu haneye tecavüz olduğunda, Saif ''Fotoğrafçılarla bir anlaşmamız vardı. Havaalanında ve diğer halka açık yerlerde çekebilirlerdi. Ama evimin ve okulumuzun dışında değil. Ama şimdi evimize dönmüşlerdi. Onlara neyin üzerinde anlaşmaya vardığımızı tekrar hatırlatmam gerekiyordu.'' dedi.
''Bunun onların işi olduğunu anlıyorum. Ama evimizi takip edemezler. Komşular bile bundan hoşlanmaz. Umarım geri gelmezler.'' diye ekledi. Son zamanlarda bu durum çok sık olmaya başladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?