Meğer Bu Üçlü Arasında Pek Fena Olaylar Dönmüş!

Priyanka Chopra Jonas geçtiğimiz günlerde Bollywood aleyhindeki sözleriyle sosyal medyayı karıştırmıştı. Yaklaşan projesi Citadel için promosyon çılgınlığı yapan aktris, kısa süre önce Batı ülkesine taşınmak konusunda yorumlarını paylaştı. Podcast'te aktris, 'bir köşeye atıldığını' açıkladı. Priyanka'nın ifşası sadece birçok kişinin kaşlarını kaldırmakla kalmadı, aynı zamanda birçok film insanından da destek aldı. Diğerleri onu cesaretinden ötürü överken, Kangana Ranaut, Karan Johar'ı ortaya attı ve onu, aktrisi Bollywood'dan yasaklamakla suçladı.
Pek çok kişi KJo'nun neden tartışmanın içine çekildiğini düşündü, biz de derinlere inmeye ve geçmişte yapılan bazı suçlamaları ve iddiaları okumaya karar verdik. Geçtiğimiz hafta da benzer bir yayına yer vermiştik, bu daha detay.
Pek kimse bilmiyor ama yapımcının aktrisi sektörde yasaklatmaya çalıştığına dair söylentiler var. 
2012'de Priyanka Chopra ve Shah Rukh Khan'ın ilişkileri olduğu söylentileri zirvedeydi ve Gauri Khan, küresel ikonu süperstardan uzaklaştırmak için mümkün olan her şeyi yaptı. Bildirildiğine göre, Karan Johar'ın en iyi arkadaşı olan Gauri bu durumu film yapımcısına açıkladı ve ikili 'Priyanka'yı yollarından çekmeye' çalıştı. Sadece bu da değil, PC, bir partide SRK'ye yaklaşınca ağızları açık bıraktı.
Daha sonra, Priyanka Chopra'nın yakın arkadaşı bu konuda konuştu ve Mumbai Mirror'a şunları söyledi: "Geçenlerde bir partide, Karan'ın onu kızdırdığına dair söylentiler duydu - tüm bunlar çok incitici. Priyanka yanlış bir şey yapmadı. Bu kadınlar kocalarıyla ilişkilerinde güvensizlik yaşıyorlarsa, bunu evde onlarla halletmelidirler. Neden ona saldırsınlar?''
Ancak Karan Johar, Priyanka Chopra'nın yakın arkadaşının sözlerine dolaylı olarak tepki vermekte gecikmedi. Tweet attığı kimseye isim vermeden, "Kiralık PR makinelerini kullanmak ve sözde 'arkadaşların' arkasına saklanarak haberleri magazin gazetelerine taşımak omurgasız olmaktan başka bir şey değildir. Bazı insanların uyanıp KOFFEE'yi koklaması gerekiyor!!! Çok geç olmadan bir gerçeklik kontrolü yapın! Büyüyün artık ve iyilikle uğraşmayın.'' dedi.
İyi ve olgun adamı oynayan ve üçü arasındaki işleri çözenin Karan Johar olduğu da söyleniyor! Daha sonra, Priyanka Chopra ve Shah Rukh Khan'ın ayrılarak PCJ'nin Hollywood'a taşınma kararını tetiklediği bildirildi. İlişkileri olduğuna pek inanasım gelmiyor ama yıllar önce de bu tarz haberler yayınlanıyordu...bilemeyeceğim artık.
2018'de Priyanka Chopra Jonas'ın yoluna devam etmeye karar verdiği bildirildi. Oyuncu ve yapımcı ikilisi, Kareena Kapoor Khan ile birlikte göründüğü KJo'nun sohbet programı Koffee With Karan'da öpüştü, barıştı ve yeniden bir araya geldi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?