Meğer Dünyaca Ünlü Oyuncu Rang De Basanti'de Oynayacakmış!

Bollywood, dünya çapında eğlence endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır. Birçok Hintli yıldız başka film endüstrilerinde çalışmış olsa da, Bollywood bir zamanlar Aamir Khan'ın Rang De Basanti'sindeki rol için seçmelere katılan 'James Bond' olarak da bilinen Daniel Craig'e yer vermeye hazırdı. Vay be.
Rang De Basanti, bir film için farklı özgürlük savaşçılarını oynayan bir grup üniversite öğrencisinin hikayesini anlatıyor. Ancak film yönetmeni, onlar bir amaç için savaşmaya karar verirken bilmeden vatanseverliklerini uyandırıyor ve film, tamamen bunun üzerinden ilerliyor.
Bollywood hiti, Aamir Khan'ın başrol oynadığını, Siddharth, Soha Ali Khan, Sharman Joshi ve daha fazla deneme yan karakter oynadığını bizlere gösterdi. Filmin oyuncu kadrosu hakkında konuşan yönetmen Rakyesh Omprakash Mehra, otobiyografisini açtı ve şöyle yazdı: ''Bhagat Singh, Rajguru ve Sukhdev'i idam etmek üzere yürüten genç gardiyan James McKinley rolü için seçmelere katılanlardan birinin çok canlı bir şekilde hatırlıyorum. James Bond, yani Daniel Craig'den başkası değildi.''
Yönetmen ayrıca Daniel Craig'in 2006 yapımı Casino Royale filminde James Bond rolünü oynamasaydı filmin bir parçası olacağını açıkladı. Mehra He şöyle yazdı: ''Daniel Craig benim ilk seçimimdi ama bir sonraki James Bond olarak düşünüldüğü için biraz zaman tanımamızı istedi. Gerisi, dedikleri gibi, geçmiş zaman.'' Bunun yerine, aktörler Alice Patten ve Steven Mackintosh, Sue ve James McKinley rollerini üstlendi.
Daniel Craig, popüler film serisindeki 007 rolüyle kesinlikle dünya çapında hayranlar kazandı. Oyuncu, 2021 yılında James Bond: No Time To Die ile casus karakterine veda etmiş ve rolüyle hayranlarına bir ömür boyu hatıralar yaşatmıştı. Ancak Aamir Khan ve Daniel Craig'i aynı karede izlemek farklı bir deneyim olabilirdi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?