Meğer Luv Ranjan Ranbir Kapoor'a 2 Film Daha Teklif Etmiş!

Ranbir Kapoor kısa bir süre önce film yapımcısı Luv Ranjan'ın Pyaar Ka Punchnama 2'yi gördükten sonra (ne alaka yahu, klasik filmdi o) onunla çalışmaya hevesli olduğunu söylemişti. Dileği sonunda, yarından sonraki gün sinemalarda gösterime girecek olan Tu Jhoothi Main Makkaar ile gerçekleşti. Romantik komedi, onu ilk kez Shraddha Kapoor'un karşısında bizlere gösteriyor. Ancak Bollywood Hungama, daha bu film yayınlanmadan önce Luv'un Ranbir'e iki film daha teklif ettiğini öğrendi.
İki projeden biri, eski Hint kriket takımı kaptanı Sourav Ganguly'nin merakla beklenen biyografisi. Film, 2021'de duyurulduğundan beri haberlerde yer alıyor. Ranbir ayrıca kısa süre önce Dada lakaplı kriket oyuncusu rolünü üstlenmeye hevesli olduğunu söyledi. Ancak Luv, şu anda geliştirme aşamasında olan filmi yönetmeyecek. Projeyi üretecek çünkü haklara sahip. 
İkinci film de aynı derecede heyecan verici geliyor. Henüz adı belli olmayan bu film, Luv'un ilk kez aksiyon türüne girdiğini görecek. İlginç bir şekilde, filmde Ajay Devgn'i Ranbir ile birlikte rol almaya hevesliydi, ancak tarih sorunları nedeniyle iptal oldu. Her iki oyuncu da filmde kardeş olarak rol alacaklardı.
Tu Jhoothi Main Makkaar'a geri dönecek olursak film, 8 Mart'ta Holi sırasında sinemalarda gösterime girecek.