Müthiş Aksiyon Sahneleri İçin 45 Günlük Set Kuruluyor!

Yash Raj Films'ten Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ın Tiger 3'te bir araya geleceğine dair resmi bir doğrulama olmasa da, birçok üst düzey ticari kaynak sürekli olarak Hindistan'ın en büyük iki süper yıldızının adrenalin pompalayan aksiyon projesinde ekran alanını tekrar paylaşacağını söylüyor. Yahu resmi olsa da olmasa o bizim için resmidir.
Tiger 3, efsanevi YRF Casus Evreninin bir parçası ve Tiger serisinin Ek Tha Tiger ve Tiger Zinda Hai'den sonraki üçüncü filmi. Şimdi yapımcıların Tiger 3'teki Salman-SRK sahnesi için devasa bir set inşa ettiklerini ve bunun yapımının 45 gün süreceğini duyuyoruz.
''Salman Khan ve Shah Rukh Khan, Tiger 3'te yeniden ekranda olacak ve Aditya Chopra ve yönetmen Maneesh Sharma, bunun filmin en büyük sürpriz unsuru olmasını planladı. YRF, Salman ve SRK'nin akıllara durgunluk veren aksiyonlar yapacağı bu sahneyi çekmek için yapımı yaklaşık 45 gün sürecek devasa bir set inşa etmek için sessizce görevlendirdi." deniyor.
''Salman, SRK'ye yardım etmek için Pathaan'da göründüğünde, hayranlar resmen çıldırdı. Şimdi, Tiger 3 zamanı ve Salman ile SRK'nin insanların aklını başından alacak çılgın, adrenalin pompalayan, yüksek yoğunluklu aksiyon sahneleri çekmesini bekliyoruz."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?