O Ne Cesur Bir Karar Malaika Arora!

Malaika Arora hayatında bazı cesur kararlar alan bir kadın. Oyuncu, yaklaşık 19 yıllık birlikteliğin ardından eşi Arbaaz Khan ile yollarını ayırdığını söylemişti. Yollarını ayırma kararlarını oldukça destekleyen oğulları Arhaan Khan da var. Şu anda Arjun Kapoor ile çıkan Malla, soyadından "Khan" kelimesini çıkarmaktan ve insanların onu buna karşı nasıl uyardığından bahsediyor. Vay anam ne önemli.
Çoğu kişinin bildiği gibi, sektörde bir "Khan" olmak bir ayrıcalıktan daha az bir şey değildir, özellikle Salim Khan gibi deneyimli bir yazar ve süperstar Salman Khan ile bağlantınız varsa. Diğerlerinin yanı sıra Himesh Reshammiya ve Aayush Sharma'nın bu destekten nasıl yararlandığını gördük. Malaika ayrıca, ona çok fazla ilgi odağı sağlayan ikonik Dabangg şarkısı Munni Badnaam'ın bir parçasıydı.
Malaika Arora, boşandıktan sonra soyadından 'Khan'ı çıkarma kararını hatırlatarak, India Today Conclave 2023'te konuştu. ''Ünlü bir soyadım vardı. Bunun hayatımda yapmak istediğim her şeye bağışladığımı düşünmüyorum. Bana çok kapı açtı ama günün sonunda bu soyadına uygun davranacağımı düşünmüyorum. Ve oyunda kalabilmek için hayatımın her gününde çok çalışmam ve kendimi kanıtlamam gerekiyordu. Ve soyadımı aldığım ve kızlık soyadıma geri döndüğüm gün yine çalışmaya, fark yaratmaya devam ettim.'' Yani diyor ki, benim için hiçbir farkı yok!
Malaika Arora devam etti, ''Bir sürü insan bana soyadımı bırakmakla en büyük hatayı yaptığımı söyledi. Bir çok insan bana 'bu soyadının ağırlığının farkında değilsin' diyor. Eski kayınvalidelerime ve eski aileme çok saygım var, beni çok sevdiler. Bir çocuğum var ve ben de ailenin bir parçasıyım ama benim için kendi ayaklarımın üzerinde durmam gerekiyordu… ve sadece soyadım konusunda değil. Soyadımı bırakıp kızlık soyadıma geri dönebilmem, bana sadece bir benlik duygusu verdi. Bu bana hayatta her şeyi üstlenebileceğimi veya yapabileceğimi hissettirdi.'' Bence çok güzel, çokk güzel düşünmüş.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?