Onlar Gerçek Hayatta Da Birer Rahul ve Anjali!

Tüm Bollywood çiftleri arasında, Shah Rukh Khan ve Kajol arasındaki ekran kimyasını hiçbir ikili yenemez. İkili, yıllar boyunca birçok romantik projede önemli rol aldı ve milyonlarca hayranı var. SRK ve Kajol arasında sıkı bir bağ olsa da ilk tanıştıklarında birbirlerinden etkilenmedikleri doğru. 
SRK ve Kajol ilk olarak otuz yıl önce 1993 yapımı Baazigar filmlerinin setlerinde tanıştılar. Film bir hit oldu ve ikili, 1995 yapımı Karan Arjun filmi için bir araya geldi. Aditya Chopra'dan Dilwale Dulhania Le Jayenge ile ekranların en sevilen çifti oldular.
Shah Rukh Khan ve Kajol'un tanıştığı yılın ilk günüydü. Bir medya kuruluşuyla önceki bir etkileşimde, ikisi ilk görüşmelerinden sonra birbirlerine bakış açılarını ve nasıl şikayet etmekten kendilerini alamadıklarını anlattı.
ABP News'e konuşan SRK ve Kajol, 1 Ocak'ta film üzerinde çalışmaya başladıkları yılbaşı partisinden sonra tanıştıklarını açıkladılar. Bir partiden hemen sonra nasıl çalıştıkları sorulduğunda SRK, eve gitmediğini, doğrudan setlere gittiğini açıkladı. ''1 Ocak'ta çalışan kişinin yıl boyunca çalışmaya devam edeceğini hissediyorum. Ben işçi sınıfına aitim, sürekli çalışmaya ihtiyacım var.'' diyor.
Film setindeki ilk gününden bahseden Kajol, içki içmediğini açıkladı ve SRK buna şakayla karışık "bu benim içtiğim anlamına gelmez" dedi. Kajol ilk gününü anlatmaya devam etti ve çok enerjik olduğunu söyledi. Dilwale rol arkadaşı bitirmesine izin vermedi ve son derece sesli olduğunu hatırladı. Kajol'dan şikayet ederek onu bir tavus kuşuna bile benzetti.
Pathaan yıldızı, ''Geri kalanımız çok yorgunduk; kameramanımız ehliyeti olmadığı için tutuklanmıştı. Ve tek ses Kajol'dan geliyordu.'' Ayrıca makyözüne şikayet etmiş ve ''Nasıl bir oyuncu bu, susmak bilmiyor mu?'' bile demiş.
Ancak Kajol bile ilk görüşmelerinde SRK'yi hemen sevmedi. "İki saattir oturup senaryosunu okuyor, kimseyle konuşmuyor, ne huysuz." dedi. Kuch Kuch Hota Hai'den gerçek hayattaki Rahul ve Anjali olduklarını söylemek gerekebilir. Çelişkili ilk karşılaşmalarına rağmen ikisi yakın arkadaş oldular. Artık hem SRK hem de Kajol, aynı ekranı paylaştıklarında kalpleri çalıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?