Oyuncu ve Yönetmen Yayın Tarihi Konusunda Anlaşmazlık Mı Yaşıyor?

Shah Rukh Khan'ın son filmi Pathaan, Hindistan'da ve denizaşırı ülkelerde gişede yeni rekorlar kırdı. Ve şimdi, bir sonraki projesi Jawan hakkında söylenti şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Film aslında Bollywood'dan Hintçe ve Tamil Kültürünü harmanlayan ilk Pan Hindistan filmi. Bir kaynak tarafından Jawan'ın önceden duyurulan tarihte yayınlanmayabileceği bilgisi verildi.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya, "Şu anda Jawan'ın çekimleri devam ediyor ve yapımcılar filmi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için gece gündüz çalışıyorlar. Shah Rukh Khan, Jawan ölçeğindeki bir filmin daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu düşünürken Atlee, filmin son düzenlemesini ayarlayabileceğinden emin. Atlee, Jawan'ın son baskısını tamamlamak için yeterli zamanı olduğuna inanıyor.'' dedi.
Kaynak ayrıca, "2 Haziran olmazsa Jawan Ekim'de gösterime girebilir. Shah Rukh ve Atlee, filmin ilerleyişini düzenleme masasında görmek için son yayın planına karar vermek için birkaç hafta içinde bir araya gelecekler. SRK tavizsiz bir film sunmak istiyor ve bu nedenle, tarihe karar vermeden önce tüm noktaları dikkate alacaklar." diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?