Özel Haber: Atif Aslam Üçüncü Çocuğunu Karşıladı!

Sınırları aşan büyük bir hayranı olan popüler Pakistanlı şarkıcı Atif Aslam -ki ben de çook seviyorum kendisini-, üçüncü çocuğunu eşi Sara Bharwana ile karşıladı. Şarkıcı, Ramazan ayının ilk gününde bir kız çocuğu dünyaya getirdiklerini ve adını Halime koyduklarını açıkladı. Ooy! Atif Aslam, 2014 doğumlu Abdul Ahad ve 2019 doğumlu Aryaan olmak üzere iki erkek çocuk babasıdır.
'Dil Diyan Gallan' şarkıcısı, bu iç açıcı haberi takipçilerine duyurmak için Instagram hesabını kullandı. Hem karısı Sara'nın hem de kızı Halime'nin iyi durumda olduğuna dair güvence verdi. Atıf'ın Instagram paylaşımının altına ise "Sonunda bekleyiş sona erdi. Kalbimin yeni kraliçesi geldi. Bebek de Sarah da iyi Elhamdülillah. Lütfen dualarınızda bizi unutmayın. Halima Atif Aslam'dan Ramazan Mübarek olsun…23/03/2023 #ramadan.'' yazdı.
Atif Aslam, uzun süredir sevgilisi olan Sara Bharwana ile Mart 2013'te Lahor'da samimi bir düğünde evlenmişti. Ben kendisini çok sevdiğim için benim gibi sevenler adına bu yayını yapmak istedim.
Pakistanlı şarkıcı Hindistan'da Bollywood için "Tere Sang Yaara", "Pehli Nazar", "Main Rang Sharbaton Ka" ve "Jeene Laga Hoon" gibi bir dizi şarkı söyledi. Diğerlerinin yanı sıra 'Doorie', 'Hum Kis Gali Ja Rahe Hain' gibi şarkılar için de popülerdir.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?