Pathaan Diğer Filmlerin Seyircilerini Çalıyor!Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın aksiyon gerilim filmi Pathaan 25 Ocak'ta sinemalarda gösterime girdi ve hala gişede ciddi para kazanıyor. Film vizyona girdiğinden beri rekorlar kırıyor ve önümüzdeki günlerde de bunu yapmaya devam edecek gibi görünüyor.
Yakın tarihli bir basında çıkan habere göre, bir aydan fazla bir süre sonra Kartik Aaryan'ın Shehzada ve Akshay Kumar-Emraan Hashmi'nin Selfiee'sinin geçen hafta aldığından daha fazla izleyici çekiyor. Aslında bir sergici, filmi izlemenin yoluna çıkan diğer tüm filmlerden daha iyi performans gösterdiğini ve artık ekranlarını da çaldığını ortaya çıkardı tabiri caizse. Millet Pathaan izlemeye gidiyorsa demek ki.
Sinemalarında Akshay Kumar ve Kartik Aaryan'ın başrol oyuncusunun yerini alan Shah Rukh Khan filmi hakkında konuşan G7 multiplex ve Maratha Mandir Cinema'nın yönetici direktörü Manoj Desai, ETimes'a ''Selfiee ve Shehzada bitti. Maratha Mandir'deki her iki filmin tüm gösterilerini Pathaan ile değiştirdim ve yakında Gaiety ve Galaxy multiplex'lerinde de aynı şeyi yapacağım. İzleyiciler filmi izlemek için gelmeye devam ettiği için Pathaan'ın bilet fiyatlarını da düşürdüm. Oysa Selfiee ve Shehzada için neredeyse hiç seyirci yok. Geçen haftanın tamamı Selfie ayak sesleriyle bizi ağlattı. Şimdi Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un başrollerini paylaştığı Tu Jhoothi Main Makkaar'ın vizyona girmesini bekliyoruz." dedi.
En son gişe raporlarına göre, Raj Mehta'nın yönettiği Selfiee, bilet gişesinde 4 gün içinde 11,6 Rs crore kazandı. 2020 Allu Arjun Telugu filmi Ala Vaikunthapurramuloo'nun yeniden yapımı olan Shehzada'nın gösterime girmesinden bu yana 12 gün içinde net 30 Rs kazandığı söyleniyor.
Öte yandan, Shah Rukh Khan'ın Pathaan'ı gişede rekorlar kırıyor. En son rakamlar, Baahubali 2 (Hintçe) tarafından gişede belirlenen devasa Rs 511 crore dönüm noktasını muhtemelen aştığı göz önüne alındığında, Siddharth Anand yönetmenliğinin şimdiye kadarki en büyük Hintçe film olarak tarih yazmaya hazır olduğunu gösteriyor. Yapım evi tarafından açıklanan ayrıntılara göre, film yalnızca denizaşırı bölgelerde 46,97 milyon dolar kaydederken, Hindistan'da net tahsilat 528,89 Rs'dir (Hintçe - 510,65 Rs, Dublaj - 18,24 Rs). Dünya çapındaki toplam brüt değeri şu anda 1026 Rs (Hindistan brüt: Rs 640 crore, denizaşırı: Rs 386 crore).

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?