Pathaan'ın Başarısından Sonra Jawan'ı Neler Bekliyor?

Pathaan'ın tarihi gişe başarısından sonra herkesin dikkati Shah Rukh Khan'ın Jawan'ına çevrildi. Film, süperstarın pan-india'daki ilk çıkışını işaret ediyor ve beş Hint dilinde gösterime giriyor. Geri dönüş filmi dünya çapında 1000 crore'a ulaşan SRK'nin, bir sonraki filminde yüksek beklentiler var ve duyduğumuz en son şey, YRF'nin filmi yaymayı teklif ettiği!
Bilmeyenler için, Pathaan ile YRF, Casus Evrenlerini resmen başlattı. Shah Rukh'un 4 uzun yıl sonra büyük bir geri dönüş yapması faktörü şimdiden çok fazla ses getirdi ancak film gişede beklentilerin çok çok daha ötesinde bir performans sergiledi. Dünya çapında 1000'den fazla crore kazanan tek Hint filmi oldu. Buna karşılık olarak yapım evinin kendisine teşekkür etmek için filmini yaymayı teklif ettiği öğrenildi.
Boxofficeworldwide.com'da yer alan habere göre YRF, Shah Rukh Khan'ın Jawan'ını denizaşırı pazarda dağıtacak. Şirketin Pathaan'ın denizaşırı ülkelerde en geniş yayını almasını sağladığı düşünüldüğünde, bunun bir ustalık olduğu söyleniyor. Ayrıca bunun, YRF'nin kendi bayrağı altında 1000 crore gişe rekorları kıran bir filmi teslim ettiği için SRK'ye teşekkür etme jesti olduğu öğrenildi.
Bu arada, Shah Rukh Khan'ın Jawan'dan olduğu iddia edilen aksiyon sekansı kısa süre önce internete sızdırıldı ve sosyal medyada heyecan yarattı. Yaklaşık beş ila altı saniyelik kısa klip, kısa saçlı ve hafif sakallı yıldızı ağzında bir puro tutarken kemerle serserilerle dövüşürken gösteriyor. Video ağır çekimdeydi. Klip, Red Chillies telif hakkını ihlal ettiği için kaldırıldı ve bunun orijinal bir sızıntı olduğu doğrulandı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?