Pathaan'ın İnanılmaz Kampanyası!

Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Pathaan'ın vizyona girmeden önce gişede başarılı olması zaten bekleniyordu. Siddharth Anand'ın yönetmenlik projesi, SRK'yi kazanma yollarına geri getirecek gibi görünüyordu. Bununla birlikte, filmin gösterime girdikten sonra elde ettiği şey, eşi benzeri görülmemiş bir şeydi. Pathaan, Hindistan'da net 500 Rs'lik rakamını ve dünya çapında brüt 1000 Rs civarında ciroyu geçen ilk Hint filmi oldu.
Aslında Pathaan, son haftalarda öne çıkan oyuncularla birkaç film vizyona girmesine rağmen hala son derece izleyici elde ediyor.
Geçen ay, filmin yapımcıları Yash Raj Films, filmlerini yalnızca 110 Rs'ye sunma planını ortaya attı. Şimdi, filmin altıncı hafta sonu için (3 Mart'tan 5 Mart'a kadar), yapımcılar benzersiz bir satın alma planı getirdiler. Bir alana bir bedava. Bu tekliften yararlanmak için izleyicilerin kupon kodunu kullanmaları gerekecek. Vay be. 
Ayrıca şunu da belirtelim ki Pathaan, 3 Mart'ta, yani yarın, Türkiye'de de vizyona girecek. Muhtemelen CineMaximum salonları olur diye düşünüyorum fakat henüz bununla ilgili bir detay yok. Geldiği anda sizlerle paylaşacağım.