Priyanka Chopra'ya Takılan Lakaplar ve Verdiği Tepki!

Priyanka Chopra dünya çapında ün kazandı. Hint film endüstrisindeki başarılı bir kariyerin ardından, aktris Hollywood'a adım attı ve birçok projede rol aldı ve ABC dizisi Quantico'da başrol oynadı. Citadel için hazırlanırken, aktris geçenlerde filmlerdeki kadınlar, Güney Asyalı kimliği ve ücret eşitliği hakkında bir sohbet için oturdu. Film endüstrisinde vücut konusunda utandırılma ve 'kara kedi' olarak adlandırılma hakkında konuştu.
2022 için BBC 100 Kadın listesinde adından söz edildikten sonra konuşan Priyanka Chopra, teninden utandığını hatırladı. ''Bana 'kara kedi', 'esmer' denildi. Demek istediğim, kelimenin tam anlamıyla tamamen kahverengi olduğumuz bir ülkede 'karanlık' ne anlama geliyor? Tabii ki, bu bizim kolonyal geçmişimizden geliyor, İngiliz Raj'ı döktüğümüzden bu yana 100 yıl bile olmadı, bu yüzden hala ona tutunuyoruz, bence. Ancak bu bağları koparmak ve değiştirmek bizim neslimize bağlı, böylece gelecek nesil açık tenlilere verilen eşitliği miras almasın.'' dedi.
"Yeterince güzel olmadığımı düşündüm, daha çok çalışmam gerektiğine inandım, daha açık tenli aktör arkadaşlarımdan muhtemelen biraz daha yetenekli olduğumu düşünmeme rağmen hatta. Ama bunun doğru olduğunu düşündüm çünkü çok normalleşti.'' diye ekledi.
Bu arada, Citadel zaten Nisan 2023'teki prömiyer için hazırlanırken, Priyanka Chopra bir sonraki projesini sıraladı. Aktris, Purple Pebble Pictures (PPP) adlı afişi aracılığıyla yakında çıkacak olan bir dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Amazon Studios, Tanya Selvaratnam'ın aynı adlı anısına dayanan Assume Nothing adlı projeyi geliştiriyor. Priyanka da aynı filmde rol almak için görüşmelerde bulunuyor.
Bu arada, Priyanka Chopra, Richard Madden ve Stanley Tucci ile Prime Video'da Citadel setine sahip. Dizi 28 Nisan'da prömiyer yapacak. Ayrıca 12 Mayıs'ta sinemalarda Sam Heughan ve Celine Dion ile birlikte vizyona giren Love Again adlı bir filmi var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?