Ranbir Kapoor Hakkında Çıkan Film Söylentilerine Ne Cevap Veriyor?

Ranbir Kapoor, Tu Jhoothi Main Makkaar'ı tanıtmakla meşguldü. İki gün sonra vizyona giren film, onun romantik komedi türüne dönüşünü işaret ediyor. Aynı zamanda bir yıl içindeki üçüncü çıkışını da gösteriyor. Oyuncu oldukça meşgulken, yeni doğan kızı Raha'yı da geçen yıl Kasım ayında eşi Alia Bhatt ile birlikte kucağına aldı. Animal'ın bu yıl ağustos ayında vizyona girmesinin ardından oyuncu, kızıyla vakit geçirmek için kısa bir ara vermeyi planlıyor.

News18 ile yaptığı röportajda Ranbir Kapoor, ''Herhangi bir şey imzalamadım. Ama inşallah önümüzdeki aylarda bir iki konu duyacağım. Benim acelem yok. Şimdi ilgilenmem gereken kızım var, bu yüzden bir yıldır evde otursam bile, bundan fazlasıyla mutluyum. Ama şu anda Animal ve Brahmastra 2'den başka bir şeyim yok." diyor.
Ancak, YRF'den Dhoom 4 ve Nitesh Tiwari'den Ramayana için kendisine teklif götürüldüğüne dair söylentiler dolaşıyor. Oyuncu, tüm bunları yalanladı. Ramayana etrafındaki spekülasyonlara tepki göstererek, "Bu bir söylenti. Bu doğru değil." dedi. Dhoom 4 söz konusu olduğunda, "Keşke buna cevap vermek için Aditya Chopra olsaydım... O filmlerin veya Dhoom 4'ün veya bu türden herhangi bir filmin parçası olmayı çok isterdim, ama şu an itibariyle hiçbir şey teklif edilmedi.'' dedi. Bakalım Ranbir Kapoor kendini uzun süre uzak tutacak mı ekranlardan?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?