Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt Yasal Yollara Giriyor

Bollywood aktörleri ve yıldız çift Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, magazincilerin Alia'nın evinde yasadışı bir şekilde fotoğraflarını çekmesinden sonra yasal yola giriyor. Ranbir bu durumu kötü olarak nitelendirdi ve evinde her şeyin olabileceğini ve bunun tamamen gereksiz olduğunu söyledi.
Alia Bhatt, fotoğrafçılar evinin içindeki fotoğraflarını çektiğinde oldukça öfkelendi. Oyuncu, fotoğraflarını paylaştığı için yayını çağırmak amacıyla Instagram hikayesine gitti ve hatta Mumbai Polisini etiketledi. Alia, ''Benimle dalga mı geçiyorsunuz siz? Evimdeydim, tamamen normal bir öğleden sonra geçiriyordum, oturma odamda oturuyordum ki bir şeyin beni izlediğini hissettim. Yukarı baktım ve komşu binanın terasında bana doğru kamerayla bakan iki adam gördüm. Hangi dünyada bu sorun değil ve buna izin veriliyor? Bu, birinin mahremiyetinin büyük bir ihlalidir. Aşmamanız gereken bir çizgi var ve bugün tüm çizgilerin aşıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.'' yazmıştı.
Karan Johar, Anushka Sharma, Arjun Kapoor ve Janhvi Kapoor da ona destek olup mahremiyetin ihlal edildiğini söyleyerek şikayetlerini paylaştılar. Şimdi, Ranbir Kapoor konuyla ilgili konuştu. Miss Malini ile yaptığı bir röportajda Ranbir, ''Bu, mahremiyet ihlaliydi. Evimin içinde çekim yapamazsınız ve evimin içinde her şey olabilir, yani benim evim bu kardeşim. Tamamen gereksizdi. Bununla başa çıkmak için doğru yasal yollarından geçiyoruz. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum ama çok çirkin bir şeydi.'' diyor.
''Magazincilere saygı duyuyoruz. Onlar bizim dünyamızın bir parçası. 'Onlar bizimle çalışır, biz onlarla çalışırız' bu simbiyotik bir ilişkidir. Ama böyle şeyler sırtınızı duvara yaslar ve birinin böyle bir şey yapmasından çok utanırsınız.''