Salman Khan'ın Pathaan'da Oynamayı Kabul Ediş Süreci

Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Pathaan birçok dönüm noktası yarattı ve Bollywood'u yeniden canlandırarak birçok sinemaseveri sinemalara geri getirdi. Film bir festival havasında kutlanırken, SRK'nin John Abraham'la sergilediği aksiyon dolu performansı hayranlarını sevindirdi. Her zaman bir hit olduğunu kanıtlamış olan Deepika Padukone ile efsanevi kimyayı unutmamak gerekir. Bununla birlikte, dikkat çekici olan, filme daha fazla heyecan katan Salman Khan'ın rolüydü.
Salman'ın hayranları, Karan & Arjun ikilisinin eşleşmesini kaçırmadı. Film ayrıca yaklaşan Tiger 3 filmine göndermeler yaptı ve YRF kendi Casus Evrenini kurarken Pathaan aktöründen bir role sahip olabileceğini ima etti.
Firstpost ile özel bir röportajda Pathaan yönetmeni Siddharth Anand, filmde Salman Khan'ı Shah Rukh Khan ile buluşturan şeyin Aditya Chopra'nın 'inancı ve ikna ediciliği' olduğunu açıkladı. Yönetmen, Salman Khan için "Açıkçası bu fikre atladı çünkü Shah Rukh'u seviyor. Çekim planının ne olduğunu, kaç gün istediğimizi sormadan bunun bir parçası olmaya karar verdi.'' diyor.
Yönetmen, "Shah Rukh Khan'ın hatrına Salman Khan, 'Dostum, ne yapmamı istiyorsun?' dedi. Salman o enerjiyle geldi, o enerjiyle çekim yaptı. Bu sekans parlıyor, bu sekansın özel olmamasının hiçbir yolu yok." diye ekliyor.
Pathaan filmi birçok gişe rekoru kırmaya devam ederken, Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ın düşmanın peşine düşmesini izleyenler büyülendi. Bununla birlikte, her iki yıldızın da Kaptan Amerika: İç Savaş gibi birbirlerine karşı karşıya gelmeleri gereken bir hikaye için bir araya gelebileceği de söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?