Salman Khan Tehdit Edilip Saldırıya Uğruyor!

Okuyucular, Salman Khan'ın Hum Saath Saath Hain'in birkaç oyuncu kadrosuyla birlikte nadir türleri öldürmekle suçlandığı iddia edilen 1990'lardaki antilop davasını hatırlayacaktır. Davadan kısa bir süre sonra Khan birkaç tehdit notu aldı ve hatta saldırıya uğradı, daha sonra bunun çeteci Lawrence Bishnoi'nin işi olduğu söylendi. Pencaplı müzisyen Sidhu Moosewala'yı öldürdüğü iddiasıyla şu anda hapiste olan çetecinin aktörü tehdit ettiği ve Khan'dan kendi toplumundan özür dilemesini istediği söyleniyor.

Kara antilobun kendi topluluğunun uğurlu bir türü olmasının beklendiğini iddia eden Lawrence Bishnoi'nin, tüm halkının Salman Khan'a öfkeli olduğunu iddia ettiği bildirildi. ABP News tarafından paylaşılan bir haberde Bishnoi'nin, ''Toplumumuzda Salman Khan'a karşı bir öfke var. Halkımı küçük düşürdü. Hakkında dava açıldı ama özür dilemedi. Özür dilemezse sonuçlarına katlanmaya hazır olun. Başka kimseye bağımlı olmayacağım. Er ya da geç egosunu kıracak. Tanrımızın tapınağına gelip özür dilemeli. Toplumumuz affederse o zaman bir şey laf etmem.'' dedi.
Geçmişte birkaç rapor, Bishnoi'nin Salman Khan'ı yalnızca tehdit etmekle kalmayıp aynı zamanda saldırdığından bahsederken, son yıllarda tehditler Sidhu Moosewala'nın öldürülmesinden sonra yeniden su yüzüne çıktı. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?