Sanjay Dutt Jawan Ekibine Katıldı!

Bollywood'un en büyük yıldızlarından ikisi olan Sanjay Dutt ve Shah Rukh Khan, Atlee Kumar'ın Jawan'ı için beyaz perdede yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Son haberlere göre Sanjay Dutt, 20 Mart'ta yapılan çekim için Jawan'ın ekibine çoktan katıldı.

Pinkvilla'nın bir raporu geçerliyse, karakter ekranda olağanüstü bir varlığı olan birinin görünümünü garanti ediyordu ve bu yüzden yapımcılar Sanjay Dutt'u seçtiler. Raporda bir kaynağın, ''Sanjay Dutt, kısa ama etkili ve aksiyon dolu bir rol için Jawan'da Shah Rukh Khan ile yeniden bir araya geliyor. İkili, önümüzdeki 4 ila 5 gün içinde Mumbai'deki bir stüdyoda birlikte çekim yapacak ve bu, filmin anlatımının ayrılmaz bir parçasını oluşturan büyük bir dramatik aksiyon sahnesi.'' dediği aktarıldı. İkisi de yılların oyuncusu. 21. yüzyılda birlikte görmek güzel olacaktır inşallah.
Kaynak ayrıca, "Sanjay Dutt, pazar günü öğlen Keşmir'deki Leo çekiminden Mumbai'ye döndü ve 24 saat sonra, Jawan'da SRK ile bir aksiyon sahnesi çekmekle görevlendirildi." dedi. Aynı notta, ikilinin ekran alanını en son 2011'de Shah Rukh'un oynadığı ve Sanjay'in küçük bir rolde oynadığı Ra.One'da paylaştığını burada belirtmekte fayda var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?