Sara Ali Khan 2020 Yılını Neden En Kötü Yıl İlan Etti?

Sara Ali Khan, Bollywood'daki ilk çıkışını Kedarnath ile Sushant Singh Rajput'un karşısında yaptı. Film büyük bir başarı elde etti ve bunu gişe rekorları kıran Simmba izledi. Aktris Love Aaj Kal'ı verirken ve 'abartılı oyunculuğu' nedeniyle dalga geçildiğinde, bundan sonra olanlar tahmin ettiğinden çok uzaktı. Görünüşe göre Kartik Aaryan ile olan ayrılığını ele aldı ve başarısızlığın onu nasıl etkilediğine tepki verdi.
Çoğu kişinin bildiği gibi Sara, Kartik'i seviyordu. Babası Saif Ali Khan'ın yanında göründüğü Koffee With Karan'da hislerini itiraf etti. Imtiaz Ali, kısa süre sonra çifti bir film için bir araya getirdi ve kısa sürede popüler oldular. Ne yazık ki çift, romantik dramanın yayınlanmasından hemen önce ayrıldı.
The Ranveer Show podcast'indeki Sara Ali Khan, 2020'yi en kötü yıl olarak adlandırarak Kartik Aaryan'dan ayrılığını dolaylı olarak ele aldı. ''2020 giderek daha da kötüye gitti. Bir ayrılıkla başladı ve daha da kötüye gitti. Çok kötü bir yıldı ve çoğu da zaten internette yer alıyor.''
Love Aaj Kal'daki alaylara tepki gösteren Sara Ali Khan, "Bazen, dalga geçilmeyi hak ettiğinizi bildiğinizde veya bir şey gerçekten kötü olduğunda, bunun internette olması gerçeği önemsizdir. Kalbiniz kırılmış, perişan, bitkin, korkmuş, gerginseniz bunu 20 kişinin okuması önemli değil, çünkü siz de çok rahatsızsınız.'' diyor. Sen ünlüsün bacım, mecbur yer alacaksın.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?