Sara Ali Khan Filmlerinin Başarısızlığı Konusunda Kimi Suçluyor?

Saif Ali Khan ve Amrita Singh'in kızı Sara Ali Khan, 2018'de Abhishek Kapoor'un yönetmenliğindeki Kedarnath ile dikkat çekici bir çıkış yaptı. Aslında, ikinci projesi Simmba da gişede iyi performans gösterdi. Ancak son büyük ekran yayını Love Aaj Kal ve diğer OTT projeleri Coolie No 1 ve Atrangi Re izleyicilerin beklentilerini karşılayamadı. Son zamanlarda, aktris bir toplantı sırasında film fiyaskoları hakkında konuştu.

Easter Eye tarafından yayınlanan bir habere göre, aynı konuya değinen 27 yaşındaki aktris, ''Bir aktör olarak her gün çok şey öğreniyoruz. Yolculuğumuz da aynı şeyi içeriyor. Her zaman bir şey öğrenmeye çalışırım. Ama aynı zamanda bazı hatalar yaptığımı da hissediyorum. Seyirci tarafından sevilmeyen böyle filmler yaptım. Ama yine de, bu yaşlar benim hata yapma yaşlarım.'' diyor.
Ayrıca, "Ayrıca, her seferinde ayağa kalkıp düşmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Ve benim de kendi başarısızlıklarım oldu. Üstelik hata yapmanın da yolculuğun bir parçası olduğunu öğrendim ve bunun da hesabını vermem gerektiğini düşünüyorum.'' diye ekliyor.
Profesyonel cepheye gelen Sara, en son Disney+ Hotstar'da yayınlanan Anand L Rai'nin Atrangi Re filminde görüldü. Film karışık bir tepki aldı. Sırada, Gaslight, Ae Watan Mere Watan ve Metro In Dino dahil olmak üzere bir dizi projesi var. Birkaç hafta önce Sara, film yapımcısı Homi Adajania'nın bir sonraki projesi Murder Mubarak için hazırlıklara başladı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?