Sara Ali Khan Yeni Filminin Çekimleri İçin Delhi'ye Giderken Yakalandı

Sara Ali Khan, birden fazla projenin sıralandığı sıkı bir programa sahip olduğu için hareketli zamanlar geçiriyor. Sara, çeşitli iş taahhütlerini yerine getirirken, Homi Adajania'nın Murder Mubarak filminin bir sonraki programı için Delhi'ye giderken görüldü.

Aktris ayrıca son zamanlarda 31 Mart 2023'te Hotstar'da yayınlanacak olan Gaslight'ı tanıtırken görülüyor. Magazinciler aktrisi havaalanında gördü ve rahat bir şekilde giyinmişti. Açık mavi yırtık kot pantolon ve şık spor ayakkabılarla eşleştirilmiş sevimli beyaz bir crop seçti.
Omzundan aşağı dökülen saçları rahat ve kaygısız bir hava veriyordu. Makyajsız görünümü doğal güzelliği yansıtıyor ve onu temiz hava soluğu kadar ferahlatıcı gösteriyordu. 
Oyuncu ayrıca, Delhi'ye giderken kameraya uçan öpücükler atarken görüldüğü hikayede bir bumerang da yayınladı. "Güle Güle Bombay, @homster Zamanı" başlığıyla yazılmıştı.
İş cephesinde bundan sonra Pavan Kirpalani'nin 31 Mart 2023'te vizyona gireceği belirtilen Gaslight filminde görünecek; sonra Homi Adajania'nın Murder Mubarak'ı; Ae Watan Mere Watan ve Laxman Utekar'ın bir sonraki projesi var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?