Sen Nasıl Başrol Oyuncusu Olursun?

Rani Mukerji sinema sektörüne başladığında, Bollywood oyuncusu olmak esmer tenli bir insan için mümkün değildi. Her şeye rağmen savaştı ve şov dünyasının en yetenekli aktrislerinden biri olarak yükseldi ve bunu yaparken Rani, Bollywood'da güçlü bir sese sahip olmak için de mücadele etti. Yakın tarihli bir röportajda aktris, 'Ghulam'da Aamir Khan'ın karşısında başrol oyuncusu olduğundan şüphelenildikten sonra nasıl incindiğini anlattı, ancak Karan Johar devreye girdi ve sorunu daha sonra Kuch Kuch Hota Hai ile düzeltti. Karan da maşallah elini atmadığı yer yok.
Rani, Bollywood'a başladığında, aktrislerin fazla seçeneği yoktu. Zaman sürekli değişirken, Bollywoo güzelleri filmlerdeki mücadelelerden hâlâ payına düşeni alıyor ve bekar statülerini evli olarak değiştirdikten sonra kariyerleri fiilen bitiyordu. Ama artık durum böyle değil, aktrisler artık evleniyor ve her alanda mükemmelleşiyor. Engel olmaktan kalktı artık.
ETimes ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Rani Mukerji, Aamir Khan'ın başrol oyuncusu olduğu 'Ghulam' için dublajlanmasından bahsetti ve ''Yeni gelen biri olarak fazla seçeneğiniz yok. Film yapımcıları filmlerinin daha iyi olması için kararlar alırlar. Yani evet, ama sadece 'Ghulam'da sesim dublajlandı. 'Ghulam' sırasında, Aamir'in karşısındaki başrol oyuncusu için iyi olup olmadığına dair sesimde bir soru işareti vardı. Filmin daha iyi olması için sesime dublaj yapıldığı söylendi. Canımı yaktı ama çok da büyütmedim. Ama yine de ruhumun 'Ghulam'da olmadığını hala hissediyorum.'' dedi.
Rani Mukerji daha sonra Karan Johar'ı övdü ve "Kısa süre sonra 'Kuch Kuch Hota Hai'de yer aldım. Karan Johar, sesimi dublajlarken sorun yaşayıp yaşamadığımı sordu. Hayır dedim. Bana ilk filmim 'Raja Ki Aayegi Baraat'ın kendi sesim olup olmadığını sordu ve evet dediğimde sesimi beğendiğini ve dublaj yapmamı istediğini söyledi.''
Rani bence son derece hak ediyor başrollerde yer almayı. Zaten son filmlerinde de bunu başardığını görebiliyoruz. Yıllara rağmen!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?