Shah Rukh Khan'ın Annesi Hakkındaki Sözleri Duygulandırdı

Shah Rukh Khan, dünya çapında en başarılı ve güvenilir aktörlerden biridir. Aslında, dünyanın en zengin aktörlerinden de biri ve kısa süre önce listede Hollywood aktörü Tom Cruise'u yendi. SRK, hayatı ve annesini ne kadar sevdiği hakkında her zaman bir şeyler paylaşmıştır ve onu 70 mm'lik bir ekranda görmeyi dilemiştir, ancak bundan önce 1990'da diyabet nedeniyle annesi aramızdan ayrıldı. SRK'nin mezarlıkta annesine saygılarını sunarken görüldüğü ve hayranların artık sosyal medyada buna tepki gösterdiği viral videoyu izlemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1992 yılında Bollywood'da ilk ödülünü kazanan ve ödülünü merhum annesi Lateef Fatima Khan'a ithaf eden SRK, yaptığı samimi konuşmasıyla herkesi duygulandırdı. Süperstar annesini 1990 yılında şeker hastalığından kaybetti ve o yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken, Khan hastanenin otoparkında annesi için dua ediyordu.
Daha sonra Simi Garewal ile yaptığı bir röportajda Shah Rukh Khan, annesinin onun başarısını göremediğine çok üzüldü ve "Annemin beni 70 mm ekranda, olduğumdan çok daha büyük görmesini istiyorum." dedi. Sunucu, ödülünü aldıktan sonra aldığı tüm alkışları kendisine hatırlatınca, oyuncu, ''O noktada annemi çok fazla hatırlıyordum. Onun hakkında hatırladığım her şey, benden farklı olduğu.''
'SRK Vibe' adlı bir Instagram sayfası, Shah Rukh Khan'ın merhum annesinin mezarına saygılarını sunarken aynı röportajın arka planda dinletildiği videosunu paylaştı. Bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?