Shah Rukh Khan ve Sanjay Dutt Bu Filmde Bir Araya Geliyor!

Shah Rukh Khan ve Atlee, Güney ve Bollywood ünlülerinin bir karışımını içerecek türünün tek örneği Hint filmi Jawan'da ilk kez bir araya gelecekler. Nayanthara'nın Bollywood çıkışı olması da dahil olmak üzere pek çok ilkin yer aldığı filmle ilgili ilginç bir haber daha gün yüzüne çıktı. Shah Rukh Khan ve Sanjay Dutt bu aksiyon projesi için bir araya gelecek. Sanjay, bu filmde küçük bir görünüme sahip.
Yakın tarihli bir Peeping Moon raporunda, bir kaynak gelişmeleri doğruladı ve şöyle dedi: "Bu kısa ama hayati rol için oyuncu seçimi Atlee için oldukça zor oldu çünkü Shah ile birlikte ekranda hiç görünmemiş A sınıfı bir yıldız gerektiriyordu. Allu Arjun'a daha önce bu rol teklif edilmişti, ancak bir program çakışması ve merakla beklenen Pushpa: The Rule'a olan bağlılığı nedeniyle bunu geri çevirdi. Allu'nun reddetmesinden kısa bir süre sonra yapımcılar Sanju Baba'ya gitti ve o da kabul etti.'' Bu, Sanjay'in bir Shah Rukh Khan filminde ilk kez özel bir rol oynayışı değil. Geçmişte Ra One ve Om Shanti Om gibi filmlerde kısa bir süre rol aldı.
Jawan'dan bahsetmişken, Sanjay Dutt sadece rolü üstlenmeyi kabul etmekle kalmadı, aynı zamanda yakında Mumbai'de çekim yapmaya da başlayacak. Oyuncu şu an itibariyle Keşmir'de Thalapathy Vijay'in başrol oyuncusu Leo'nun büyük bir programı için çekim yapıyor. Yakında bir stüdyoda bu sekans için çekim yapmak üzere şehre dönecek. Ayrıca, bu SRK-Sanjay sekansını büyük ölçekte çekmek için lüks setlerin monte edileceği de söyleniyor.
Malum filme gelecek olursak düşman olarak Vijay Sethupathi ile birlikte filmin başrol oyuncuları Shah Rukh Khan ve Nayanthara yer alacak. Ayrıca, 2 Haziran 2023'te gösterime girmesi planlanan aksiyon projesinde önemli roller oynayan diğerlerinin yanı sıra Yogi Babu, Sanya Malhotra da var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?