Shahid Kapoor Jersey'in Başarısızlığı Hakkında Ne Diyor?

Shahid Kapoor, Jab We Met, Haider, Kabir Singh ve daha fazlası gibi filmlerde unutulmaz performanslar sergileyen Bollywood'daki çok yönlü aktörlerden biridir. Filmleri genellikle gişe başarısı elde ediyor, ancak Jersey bu beklentiyi karşılayamadı.
Gowtam Tinnanuri'nin yönettiği film, başrolde Nani'nin oynadığı aynı adlı kendi Telugu yönetmenliğinin Hintçe versiyonuydu. Shahid, aktör babası Pankaj Kapur'un da rol aldığı Hint versiyonunda eski bir kriket oyuncusunu canlandırdı. Mrunal Thakur, bu spor dizisinde kadın başrolü oynadı.
Indian Express ile yaptığı görüşmede Shahid Kapoor, Jersey'nin gişedeki düşük performansının kendisini çok etkilediğini açıkladı. ''Kalbimi kırdı. Gerçekten güzel bir filmdi ve evrenin bize karşı nazik olmadığını hissediyorum. Şarkılar çıktı, film dört ay ertelendi. Evren nazik değildi. Jersey ile filmlerin fast food gibi olduğunu, insanın onu o an tüketmesi gerektiğini fark ettim. Beklerseniz lezzetini kaybeder. Şimdiye kadar böyle bir senaryo, bir pandemi ile karşılaşmadık, bu yüzden nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Ve ne yazık ki, film acı çekmek zorunda kaldı. Filmin hakkını vermediğimizi de düşünüyorum. Daha iyi seçimler yapabilirdik. Bilmiyorum, bazı şeyler belli bir şekilde olmalı. Olaylar üzerinde kontrolünüz olsa bile, bazen aslında o kontrol yoktur.'' diyor.
Daha önce Mrunal Thakur, Jersey'nin gişedeki düşük performansıyla ilgili de görüş bildirmişti. Oyuncu, filmin iyi bir film olmasına rağmen beklentileri karşılamamasının ardından biraz hayal kırıklığına uğradığını ve biraz moralinin bozulduğunu söyledi. Bence de gayet güzel bir filmdi bence. Ben çok beğenmiştim.