Singham Again Filminin Çekimlerine Ne Zaman Başlanıyor?

Uzun süredir arkadaş olan Ajay Devgn ve Rohit Shetty, Singham Again için yeniden bir araya gelecek. Filmde ayrıca daha önce Shetty ile Chennai Express'te çalışan ve yakın zamanda Cirkus'ta küçük bir  görünüme sahip olan Deepika Padukone rol alıyor. Proje ön yapım aşamasındayken ve henüz çekimlere başlanmamışken yapımcıların filmin gösterime gireceği tarihi belirledikleri bildirildi. Ajay Devgn – Deepika Padukone'nin başrol oyuncusu olduğu Singham Again'in çekimlere Temmuz 2023'te başlayacağı bildirildi. Yapımcılar Diwali 2024'ün çıkış tarihini gözlüyor.

Aralık 2022'de Cirkus'un şarkı lansmanında Rohit Shetty, Deepika Padukone'nin polis evrenine katılacağını duyurmuştu. Rohit, ''Bir sonraki filmimin polis evrenine ait olan Singham Again olduğunu herkes biliyor. Her seferinde bana 'Kadın Singham ne zaman gelecek?' sorusu soruluyor. Ee, öyleyse diyeyim ki kadın Singham yolda, geliyor.'' diyor.
Rohit Shetty ekledi, "O benim polis evrenindeki kadın polisim. Bu yüzden gelecek yıl kadar erken bir tarihte birlikte çalışıyor olacağız.''
Devgn dışında, Ranveer Singh'den Simmba ve Akshay Kumar'dan Sooryavanshi de filmde yer alacak. Yakın zamanda bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Bu tam bir polis evreni ve filmde diğer üyelerin rollerinin yer aldığı Marvel Evreni gibi, Singham Again de küçük rolleri içerecek.''
Kaynak, "Bu filmler üst üste gelecek şekilde planlanıyor, dolayısıyla üçünün de birbirinin filmlerinde yer alacağı kesin." Ancak Marvel örneğinde olduğu gibi ortak bir zirve filmine yol açacaklar mı? ''Oraya ulaşmak için hala zaman var, ancak gerçekleştiğinde polis evreni destanını tamamlayacak büyük bir şey olacağı kesin." diye ekliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.