Sonakshi Sinha Kadroya Dahil Oldu!

Sonakshi Sinha, Akshay Kumar ve Tiger Shroff başrollü aksiyon draması Bade Miyan Chote Miyan'ın kadrosuna katıldı. Ali Abbas Zafar'ın yönettiği filmin yapımcılığını Jackky Bhagnani ve Vashu Bhagnani, Pooja Entertainment adı altında üstleniyor.
Filmi listesine alırken duyduğu heyecanı paylaşan Sonakshi yaptığı açıklamada, ''Bade Miyan Chote Miyan'ın bu muhteşem kadrosunda yer alacağım için heyecanlıyım. Akshay ile çalışmak her zaman bir zevk oldu ve Tiger ile ilk kez çalışmayı dört gözle bekliyorum. Ali Abbas Zafar harika bir yönetmen ve bu filmin gişe rekorları kıracağından hiç şüphem yok. Seyircilerin onlar için neler hazırladığımızı görmeleri için sabırsızlanıyorum.'' diyor.
Sonakshi, Akshay ile Rowdy Rathore, Joker, Once Upon A Time In Mumbai Dobara ve Holiday: A Soldier Is Never Off Duty gibi pek çok projede çalıştı. Akshay'ın başrol oyuncusu olduğu OMG'de bir şarkıda da ayrıca yer aldı.
Geçen yılın ekim ayında, Janhvi Kapoor'un da filmde yer alacağına dair haberler vardı. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Bade Miyan'ın ekibi Chote Miyan, filmin Mumbai'deki ilk programını bir süre önce tamamladı. Ekip şu anda İskoçya'da ikinci programı çekiyor. Aslında, günün erken saatlerinde Jackky, İskoçya'nın geniş dağlık bir bölgesinde çekilen filmin bir aksiyon sahnesinin kamera arkası resmini paylaştı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?