Stree 2'de Sürpriz Bir İsim!

Stree, 2018'in en büyük sürprizlerinden biriydi. Korku-komedi filmi vizyona girmeden önce çok ses getirmişti. Yine de hiç kimse onun 100 Rs sınırını geçmesini ve ömrü boyunca 129.90 Rs kadar kazanmasını beklemiyordu. Başrollerini Shraddha Kapoor ve Rajkummar Rao'nun paylaştığı Stree'nin başarısı, yapımcıları bir korku evreni yaratmaya sevk etti. Geçen yıl vizyona giren Varun Dhawan-Kriti Sanon'un başrol oyuncusu olduğu Bhediya (2022) da bu evrenin bir parçasıydı ve bir sahnede Rajkummar Rao'ya yer verdi. Ek olarak, Shraddha Kapoor, son jeneriğinde çalınan 'Thumkeshwari' şarkısında kısa bir süre yer aldı.

Varun Dhawan'ın Stree 2'de önemli bir role sahip olacağı artık gün ışığına çıktı. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''Bhediya'da Stree karakterleri en sona doğru giriyor ve anlatıdaki ana çatışmayla hiçbir ilgisi yok. Ancak Stree'nin devam filminde Varun Dhawan'ın oynayacağı çok önemli bir rol olacak. Özel bir görünüm olacak ama Stree 2'deki eğlenceye ve çılgınlığa katkıda bulunacak bir şey olacak." dedi.
Hem Stree hem de Bhediya, Amar Kaushik tarafından yönetildi ve yetenekli yönetmen Stree 2'yi de yönetiyor. Son raporlara göre, filmin bu yıl Temmuz ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?