Sui Dhaaga Çin'de Gösterime Giriyor

Yash Raj Films'in başarılı filmi Sui Dhaaga - Made in India, 31 Mart 2023'te Çin'de gösterime girecek.
Yash Raj Films Uluslararası Dağıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nelson D’Souza, ''Kendini güçlendirme konulu güzel aşk hikayemiz Sui Dhaaga - Made in India'nın 31 Mart 2023'te Çin'de vizyona gireceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Her insanın hayallerini gerçekleştirmek için nasıl kendine güvenmesi gerektiğine dair evrensel tema, Çin'de de yankılanmalı. Güçlü temel değerleri olan filmimizin, ölümsüz insan ruhunu öven hikayelerle tarihsel olarak bağ kuran Çin'deki izleyicilere hitap edeceğini umuyoruz.'' diyor.
Yapımcı Maneesh Sharma şunları ekledi: "Bir film yapımcısı olarak, bazı hikayelerin çekiciliğinin evrensel olduğuna ve dili ve coğrafyaları aşabileceğine her zaman inanmışımdır. Benim için Sui Dhaaga - Made In India bunlardan biri. Hint köklerine ve değerlerine batmış bir aşk hikayesi olsa da, Hindistan'da gösterime girdiğinde çok sevilen, saf iç açıcı bir sinema ve Çin'deki izleyicilerin de kalbini eriteceğini umuyorum. Hintli gençler hayal peşinde koşuyorlar ve Çin'e bakarsak onlar da aynı. Bu yüzden, hevesli iki girişimci hakkındaki basit, iyi hissettiren aşk hikayemizin o ülkedeki insanlarla bağlantı kuracağını hissediyorum. Çin'deki tepkiyi görmek için can atıyorum. Tarihsel olarak, insan duygularıyla ilgili canlandırıcı hikayeleri sevmişler ve zayıfların günü kazanması için kök salmışlardır. Kendine güvenmenin insanlara hedeflerine ulaşmalarında nasıl yardımcı olabileceği temasını seveceklerini umuyorum."
Başrollerini Anushka Sharma ve Varun Dhawan'ın paylaştığı Sui Dhaaga - Made In India, kendine güvenme ruhunu yücelten yürekleri ısıtan romantik bir hikaye. Filmin konusu, Hindistan'ın Ulusun Babası Mahatma Gandhi'nin Hintlilerin hedeflerine ulaşmak için kendilerine bağımlı olmaları gerektiği felsefesinden esinlenmiştir. Varun bir terzi rolünü canlandırırken, Anushka filmde karı koca olarak girişimci olma hayallerini gerçekleştirmek için bir araya gelen bir nakışçıyı oynuyor. Ben izlemiştim, fena bir film değildi. Sadece bazı yerlerine gıcık olduğumu hatırlıyorum.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?