Taimur Ali Khan'ın Aksine Raha Kapoor Halktan Uzakta!

Bollywood yıldızı Ranbir Kapoor şu anlarda pek bir mutlu ve son romantik komedisi Tu Jhoothi Main Makkaar'ın başarısının tadını çıkarıyor. Ayrıca oyuncu, kızı Raha'nın babası olmaktan keyif alıyor. Ranbir Kapoor, kuzeni Kareena Kapoor ile son görüşmesinde kızını ilk kucağına aldığında nasıl hissettiğini anlattı ve ebeveynlik stratejisinden bahsetti. Hatta Taimur'dan farklı olarak Raha'ya özel alan sağlamak istediklerinden bile bahsetti. Halka açık tutmaktansa saklamayı tercih ediyorlar. En iyisi, nazar mazar değer. Mesela bakın Jeh'e, acccayip tatlı tombalak. Nazardan saklasın.
Ranbir ve Alia Bhatt, 2017'de Brahmastra adlı filmleri üzerinde çalıştıktan kısa bir süre sonra çıkmaya başladılar. Yaklaşık beş yıl çıktıktan sonra ikili, geçen yıl evlendi ve kızları Raha'yı Kasım ayında kucaklarına aldı.
Ranbir Kapoor, son projesi TJMM için bir süredir tanıtım çılgınlığı yaparken kişisel hayatı hakkında konuştu. Son zamanlarda aktör, Kareena Kapoor'un What Women Want adlı programında yer aldı ve bir baba olarak değişen hayatı hakkında konuştu. Sohbet sırasında Bebo, Sanju yıldızına kızını ilk kez kucağına aldığında nasıl hissettiğini sordu. Ranbir cevabında anın ne kadar gerçeküstü olduğundan bahsetti ve ''Göbek bağı kesilir kesilmez onu tutmalıydım ve o an hayatımın çok büyük anısı olarak kalacak. Bu 7000 yıldızlık bir andı.'' dedi. 
Oyuncu, ebeveynlik stratejisini Kareena ile daha fazla tartıştı ve babası Rishi Kapoor ve amcası Randhir Kapoor'un ebeveynlik tarzının 'biraz mesafeli' olduğuna değindi. Babasının katı olduğundan ve çocuklarıyla 'arkadaşlık ilişkisi içinde' olmadığından bahsetti. Oyuncu yine de, "Onun (Rishi Kapoor) bana ve kız kardeşime aşıladığı aile değerleri, Raha'ya aktarmak istediğim bir şey." diyor.
Bununla birlikte, Alia Bhatt, Ranbir'in ona 'aşırı stresli ebeveyn' dediği için katı olmasına izin vermeyecek gibi görünüyor. Oyuncu, "Alia aşırı stresli ebeveyn, bu yüzden o sakinleştirici faktörü devreye sokmalıyım. Aşırı korumacı olmamamız gerektiğini düşünüyorum çünkü o zaman bebek gelecekte acı çekecek. Yani ben bu şekilde sakin bir babayım.'' diye ekledi.
Sohbetin ilerleyen kısımlarında Ranbir, Taimur'un daha önce kimsenin görmediği muazzam medya ilgisini nasıl çektiğini vurguladı. Kendisinin ve Alia'nın aynı planından bahseden oyuncu, ''Yani ebeveynler olarak onu (Raha'nın mahremiyetini) elimizden geldiğince korumaya çalışacağız. Biz sadece onun normal bir şekilde yetişmesini istiyoruz.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?