Tiger 3 Setinden Sızan Fotoğrafa İlgi Arttı!

Salman Khan, Tiger 3 ile büyük bir patlama ile beyaz perdeye geri dönecek. Merakla beklenen casus-aksiyon projesi, filmin setlerinden fotoğrafların internette yayınlanmasıyla zaten var olan beklentiye bir yenisini daha ekledi. Sızan fotoğraflar sosyal medya platformlarında viral oldu, çünkü birçok hayran filmin sadece fotoğraflarına bakarak gişe rekorları kıran bir film olduğunu ilan etti.
Tiger 3, Tiger ve Zoya, diğer adıyla Salman ve Katrina'nın yanı sıra Emraan Hashmi'nin düşman rolünü oynaması nedeniyle şimdiden büyük ilgi topladı. Buna ek olarak, Shah Rukh Khan, Tiger'ın aksiyon dolu macerasına bir kez daha katılan Pathaan olarak görülecek. Tüm bunlarla birlikte, son fotoğraflar hayranlara filme bir göz atma fırsatı verdi. Ağır araçlar ve bazı sahne arkası fotoğrafları, filmden beklenebilecek yüksek oktanlı aksiyonun bir görüntüsünü sergiliyor. Aksiyon severler de bunun kendileri için bir ziyafet olacağına inanıyor ve platformda heyecanlarını dile getiriyorlar.
Maneesh Sharma'nın yönettiği, başrollerinde Salman Khan, Katrina Kaif ve Emraan Hashmi'nin yer aldığı Tiger 3'ün 12 Kasım Diwali 2023'te beyaz perdelerde gösterime girmesi bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?