Tiger vs. Pathaan Projesi Mi Geliyor?

Aditya Chopra'nın Hint sinemasının iki dev süper yıldızı Shah Rukh Khan ve Salman Khan arasında acımasız bir karşılaşma olacak olan iddialı YRF (Yash Raj Films) Casus Evreni projesi Tiger vs Pathaan'ın çekimlerine Ocak 2024'te başlanması bekleniyor.
"YRF henüz bu projeden bahsetmiyor çünkü bunu kitlesel bir şekilde duyurmak için büyük planları var ama Tiger vs Pathaan için şimdiden birçok çalışma başladı. Filmin Ocak 2024'te çekimlere başlamasını bekliyoruz. Aditya Chopra tüm detayları gizli tutacak çünkü bu, sektörün çok çok uzun zamandır yapmaya çalıştığı en büyük Bollywood filmi. Hindistan'ın en büyük süper yıldızları SRK ve Salman'ı bir filmde görmek her gün mümkün değil!" dendi.
YRF Spy Universe, güçlü seri Ek Tha Tiger (2012), Tiger Zinda Hai (2017), War (2019) ve şimdi de Pathaan'ın gişe rekorları kıran tüm projeleri ile artık Hint sinemasındaki en büyük projelerden biri. YRF, Pathaan ile artık bir onur nişanı olarak ülkedeki en yüksek hasılat yapan Hint filmine de sahip.
YRF'nin Casus Evreninin bir zaman çizelgesinden her şey 2012'de Salman Khan'ın Ek Tha Tiger'da Tiger olarak görev almasıyla başladı. Salman, 2017'de Tiger Zinda Hai'de süper casus rolünü yeniden canlandırdı. 2019'da Hrithik Roshan, War'da süper casus Kabir olarak evrene giriş yaptı. Shah Rukh Khan, Pathaan ile YRF Spy Universe'e süper ajan Pathaan olarak girdi ve başrolde devasa bir küresel gişe rekorları kıran film yaptı. Bununla birlikte, bu evrenden casusların geçişi, Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ı insanları ezdikleri aksiyon dolu, adrenalin pompalayan Pathaan ile başladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?