Tu Jhoothi Main Makkaar İçin İlk Tercih Shraddha Kapoor Değilmiş!

'Pyaar Ka Punchnama' yönetmeni Luv Ranjan, başrollerini Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un paylaştığı başka bir romantik komedi Tu Jhoothi Main Makkaar ile geri dönüyor. Uzun yıllar yapım aşamasında olan film nihayet Holi'de, yani 8 Mart'ta büyük ekranlarda gösterime girdi. Film, seyircilerden ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler alırken, size ilginç bilgiler sunuyoruz. Shraddha Kapoor'un Tu Jhoothi Main Makkaar için ilk tercih olmadığını öğrendik. Peki ilk tercih sizce kimdi? Deepika Padukone!
Yönetmen, 2019 civarında filmi için RK ve Ajay Devgn ile anlaştı. Ancak Ajay, kaçınılmaz koşullar nedeniyle filmden ayrıldı ve DP ekibe alındı. Yeni oyuncu kadrosuyla, yapımcının senaryoyu tersine çevirdiği ve bir romantik komedi yazmaya başladığı bildirildi.
Temmuz 2019'da Deepika Padukone, yönetmen Luv Ranjan'ın evinin önünde görüldü ve ardından söylentiler onun Ranbir Kapoor'a katılacağını belirtmeye başladı. Yapımcılar henüz resmi bir açıklama yapmazken, DP'nin hayranları onun adını Twitter'da trend yapmaya başladı. Luv Ranjan'ın #MeToo'daki adı nedeniyle, Deepika'nın hayranları Twitter'da #NotMyDeepika trendine girerek onu yaklaşan projesini geri çevirmeye çağırdı.
Gizli toplantısından kısa bir süre sonra, Deepika Padukone'nin hayranlarının ona ahlaki değerleri için seslendiği görüldü. Hatta birkaçı oyuncudan Luv Ranjan ile olan bu teklifi yeniden düşünmesini istedi.
Bilmeyenler için, Luv Ranjan 2018'de cinsel tacizle suçlandı. Daha sonra bir röportajda özür diledi ve Scroll.in'e "Yanlış bir şey yapmadığıma inanmamın önemi yok. Önemli olan birinin kendini haksızlığa uğramış hissetmesidir.'' dedi. Bu konuda bir bilgim yok, not olarak geçmekte fayda var.
Hayranların talebini kabul eden Deepika Padukone, Luv Ranjan projesinden uzaklaştı ve film sonunda Shraddha Kapoor'a gitti. Daha sonra bir röportajda bile DP, film yapımcısıyla görüşmelerde olduğundan veya aralarında neyin yanlış gittiğinden hiç bahsetmedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?