Tu Jhoothi Main Makkaar Ne Zaman Yayınlanıyor?

Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un başrollerini paylaştığı Tu Jhoothi Main Makkaar, 8 Mart 2023'te beyaz perdede gösterime girecek. Film, Merkez Film Sertifikasyon Kurulu (CBFC) tarafından U/A sertifikasıyla onaylandı. Romantik komedi 159.59 dakika (2 saat, 39 dakika, 59 saniye) sürecek. İlk yarısı bir saat dokuz dakika otuz dokuz saniye sürerken, ikinci yarısı bir saat otuz dakika yirmi saniye olacak. Öte yandan yapımcılar, vizyona girmesinden üç gün önce olan 5 Mart'ta Hindistan'da vizyona girecek film için ön rezervasyon açacaklar.
Daha önce, filmin yapımcılarının filmi 8 Mart Çarşamba yerine 7 Mart Salı günü yayınlamayı düşündükleri bildirilmişti. "Planda bir değişiklik yok. Tu Jhoothi Main Makkaar, başlangıçta planlandığı gibi 8 Mart'ta yayınlanacak." dendi.
Kaynak ayrıca ekledi, "Filmle ilgili pek çok son dakika hazırlığı yapılıyor ve yapımcılar, filmin bir gün önce yayınlanmasının zaten çok çalışan ekibe çok fazla stres ekleyebileceğinden korkuyorlardı. Üstelik uluslararası düzeyde bile plan 8 Mart'a ayarlandı. Bu nedenle, 8 Mart'ta Tu Jhoothi Main Makkaar'ın yayınlanmasına karar verildi.''
Filmin yıldız kadrosundan bahsetmişken, Shraddha ve Ranbir'in yanı sıra Dimple Kapadia da yer alıyor. Bu arada, Anubhav Singh Bassi ve yapımcı Boney Kapoor, bu Luv Ranjan yönetmenliğiyle tam teşekküllü oyunculuk çıkışlarını yapacaklar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?