Tu Jhoothi Main Makkaar Oyuncularının Aldıkları Ücretler!

Brahmastra'nın gişe başarısının ardından Ranbir Kapoor, Pyaar Ka Punchnama yönetmeni Luv Ranjan'ın Tu Jhoothi Main Makkaar ile sinemalara geri döndü. Ana rollerde Shraddha Kapoor, Dimple Kapadia, Boney Kapoor ve komedyen Anubhav Bassi'nin rol aldığı filmde ayrıca Kartik Aaryan ve Nushrratt Bharuccha'nın küçük rolleri var. Bu haberimizde, oyuncuların genel olarak ne kadar ücrete tabi tutulduğunu paylaşıyoruz.
Film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden karışık ve olumlu tepkiler alıyor, gişede iyi gidiyor gibi görünüyor. Şu an itibariyle, film vizyona girdiği ilk üç günde 36.59 crore topladı. Bayram vesilesiyle ekranlara gelen filmin hafta sonu bir sıçramaya sahne olması bekleniyor.
Ranbir, filmin en yüksek maaşlı aktörü. En son basında çıkan haberlere göre, oyuncuya Luv Ranjan yönetmenliği için 25-30 Rs civarında ödeme yapıldı, ardından karakteri için eve 7 Rs crore götüren Shraddha Kapoor'u TJMM'nin en yüksek ücretli 2. oyuncusu yaptı. RK, başroldeki kadın rol arkadaşından dört kat daha fazla maaş aldığından, Economic Times'ta bildirildiği üzere, Luv Films tarafından en yüksek maaşı alan kişi oldu. Dehşet paralardan bahsediyoruz burada.
Diğer yıldız oyuncu kadrosundan bahsetmişken, deneyimli film yapımcısından oyuncuya dönüşen Boney Kapoor'a 80 Lakh Rs ödenirken, Dimple Kapadia toplam 70 Lakh Rs aldı. Öte yandan ekranda RK'nin en yakın arkadaşını oynayan komedyen Bassi'nin ücreti henüz belli değil. Maşallah maşallah. Ne diyelim, Allah daha çok versin.