Üç Güçlü Kadının Hikayesi Başlıyor!

Eveet, Kriti Sanon'un yaklaşan projelerinden biri de bildiğiniz üzere The Crew. Filmde, Kareena Kapoor Khan ve Tabu gibi çok sayıda üst düzey aktris birlikte çalışacak. Oyuncu, The Crew'u çekmeye başlarken heyecanı artırmak için gündemde; hayranları ise onun bu filmdeki rolüyle ilgili daha fazlasını merakla bekliyor.
Cumartesi günü, Kriti sosyal medyada sıcak bir mesajla birlikte bir fıçı tahtasının resmini paylaştı. Alta ''Yeni başlangıçlar!!! Bunun için çok heyecanlıyım! Yeni bir hikaye, yeni bir karakter hissi.. bu yolculuk unutulmaz olacak! @rheakapoor @ektarkapoor @rajoosworld @anujdhawan13 Midemde kelebekler dans ediyor Bana şans dileyin! Kız çetemi özlüyorum .. @kareenakapoorkhan @tabutiful.'' yazdı.
Filmin yapımcısı Ekta Kapoor da Instagram'da bir video yayınlayarak çekimlerin başladığını duyurdu. Videoyu paylaşırken, ''The Crew başlıyor! Ekibe bol şans! @rheakapoor @kareenakapoorkhan @kritisanon @tabutiful @rajoosworld.'' yazdı.
The Crew'un hikayesi, çalışan ve hayata devam etmek için koşuşturan üç kadını konu alıyor. Ancak yollarına devam etmeye çalışırken, kaderleri onları beklenmedik ve asılsız durumlara sürükleyerek bir yalanlar ağına düşmelerine neden olur. Kriti çekime başlamış olsa da Kareena ve Tabu'nunki henüz başlamadı. Ah, severim bu tarz konular.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?