Virat Kohli'nin Anushka Sharma ile İlk Karşılaşmasındaki Komik Olmayan Esprisi!

Bollywood oyuncusu Anushka Sharma'nın Hintli kriket oyuncusu Virat Kohli ile dünya evine girmesinin üzerinden beş yıldan fazla zaman geçti. Ancak hayranları, farklı sektörlerden geldikleri için aşkın nasıl bir seyir izlediğini ve en önemlisi ikilinin nasıl tanıştığını her zaman merak etmiştir. Bu haberimizde, tam da buna değineceğiz.
Geçenlerde Virat, eski Royal Challengers Bangalore takım arkadaşı ve yakın arkadaşı AB de Villiers ile 'The 360 Show'da yaptığı gündelik bir sohbette eşiyle ilk etkileşimine ışık tuttu. Kohli, Anushka ile ilk kez karşılaşacağı için gergin olduğunu ve bir reklam çekimi öncesinde titrediğini açıkladı.
Kohli podcast'te, "Zamanın 2013 olduğunu hatırlıyorum, Zimbabwe turunun kaptanı seçilmiştim. Menajerim yanıma geldi ve Anushka Sharma ile çekim yapacağımı söyledi. Bunu duyar duymaz çok gerildim. Bunu nasıl yapacağım konusunda yani. Gerçekten gergindim.'' dedi.
Virat Kohli ayrıca, çekim için bir araya geldiklerinde Anushka Sharma'nın topukları hakkında komik olmayan bir şaka yaptığını, ancak birkaç buluşmadan sonra sonunda bunu başardığını hatırladı.
"Gerginlikten, boyunun ne kadar uzun olduğunu fark etmemiştim. Bu yüzden topuklu ayakkabılarını gördüğümde ona ilk söylediğim şey 'Giyecek daha yüksek bir şey bulmadın mı?' oldu ve o da 'Pardon?' dedi. Çok kötüydü, çok gergindim. Ama sonra onun normal bir insan olduğunu anladım ve konuşmaya başladığımızda geçmişimizin çok benzer olduğunu fark ettim. O andan itibaren arkadaş olduk ve sonra yavaş yavaş çıkmaya başladık, bu bir anda olmadı elbette." diye ekledi. Anushka o kadar uzun mu yav?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?