Yeni Evli Çiftimiz Bir Filmde Daha Birlikte Rol Alıyor!

Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, birkaç yıllık bir ilişkiden sonra geçen ay rüya gibi bir düğünle sürekli manşetlerde yer aldı. Evlilik, halkın konuşması haline geldi ve hayranları buna doyamadığından fotoğrafları sosyal medyada milyonlarca kez paylaşıldı. Görünüşe göre Sid ve Kiara bu ay da haberlerde olacak.
Bollywood Hungama, Sidharth ve Kiara'nın, Dharma Productions bayrağı altında yakın arkadaşları Karan Johar'ın yapımcılığını üstleneceği sıra dışı bir romantik komedide başrol oynamaya hazır olduğunu öğrendi, bize de bunu yayınlamak düştü.
Bu, iki oyuncunun beğenilen ve başarılı filmleri Shershaah'tan (2021) sonra ikinci kez karşı karşıya oynayacağı film. Shershaa,, 1999 Hint-Pak savaşında şehit olan Yüzbaşı Vikram Batra'nın hayatına dayandığı için duygusal bir destandı. Ayrıca Sid'in duygusal olarak ağır bir filmden sonra karısıyla birlikte daha hafif bir film yapma havasında olduğu da öğrenildi. Tıpkı Shershaah gibi, bu henüz isimsiz film Sidharth tarafından Johar'a sunuldu.
Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Senaryo Sid tarafından ayarlandı ve Shershaah gibi, filmi oynatmak için Karan'a yaklaşan oydu. Bu, Shershaah gibi duygusal olmayan, tuhaf bir dokunuşa sahip eğlenceli bir proje çünkü Sid, insanların onu ve Kiara'yı mutlu bir filmde görmek istediğine inanıyor.'' dedi.
Filmin adı ve ekibin geri kalanı şu anda gizli tutuluyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?