Aamir Khan Bir Aksiyon Filminde Oynamayı Mı İstiyor?

Bollywood oyuncusu Aamir Khan, birkaç on yıl boyunca kariyeri boyunca çok harika filmler verdi. Lagaan'dan Dangal'a, bahsetmeye değer bazı ikonik performanslar sergiledi. Oyuncu, filmi gişede iyi performans göstermediği için geçen yıl zorlu bir dönemle karşı karşıya kalmıştı. Ancak, Aamir'in artık bir aksiyon filmi çekmeye yöneldiğine dair haberler var.
Aamir, sektördeki bir kaynağa göre bir aksiyon filmi yapmakla ilgileniyor ve oyuncu bir sonraki projesinin ne olması gerektiğini arıyor. Bir kaynak ETimes'a şunları söyledi: "Aamir aksiyon konusunda her zaman çok iyiydi ve bunu Dhoom 3 gibi filmlerde görebilirsiniz; Ghajini, Sarfarosh ve Ghulam bunlardan bazıları. Benzer içeriklerle kendini tekrarlamak istemediği için bir süre ara verdi. Ama şimdi Aamir, ona heyecan verici bir aksiyon yapma fırsatı sunacak bir senaryo için gözünü dört açmış durumda.''
Kaynak ayrıca Aamir'in Yash Raj Films ile bir sohbet ettiğini ve Sahir ve Samar karakterlerini canlandırarak Dhoom serisinde yeni bir film yapmanın herhangi bir yolu olup olmadığını sorduğunu da sözlerine ekledi.
Raporlara göre, geçen yıl ETimes, Aamir'in İspanyol filmi Campeones'ta başrol oynamaktan nasıl vazgeçip onun yerine projenin yapımcılığını üstlenmeye nasıl karar verdiğini özel olarak açıklamıştı. Bir basın toplantısında aynı konudan bahseden Aamir, Campeones'in iç açıcı bir hikaye olduğunu ancak ara verip ailesiyle vakit geçirmek istediği için projeden ayrıldığını açıklamıştı. Aamir'in sonunda neyi seçeceği henüz belli değil. Belki yapımcı olarak bir süre devam eder, belki de bir aksiyon filminde başrol kapar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?