Aryan Khan İlk Deneyiminde Babasını Yönetecek!

İzleyiciler her zaman Shah Rukh Khan'ı ekranda izlemeyi dört gözle bekledikleri kadar, çocuklarının onun mirasını nasıl ileriye taşıyacaklarını izlemek için de aynı derecede heyecanlılar. Bizlere en yeni güncellemeyi getiren Aryan Khan, ilk yönetmenlik denemesini yaptığı ilk reklamını çekti. Videoda ayrıca babası Shah Rukh Khan'ın bir görüntüsü de yer alıyor!
Geçenlerde Aryan Khan, sosyal medyasında hayranlarıyla arkadaşları Bunty ve Leti ile birlikte sahip olduğu lüks bir sokak giyim markası hakkında bir video paylaştı. Kısa videoda Shah Rukh Khan'ın bazı harika bakışlarını görebildiğimiz gibi, Aryan önümüzdeki 24 saat içinde tüm reklamı izlemek için heyecanı artırdı. İlk yönetmenlik projesinde babasını yöneteceği için, Aryan için özel bir an olmalı.
Klip çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Bir Instagram kullanıcısı, "Aryan tarafından kavramsallaştırılan Shah her zaman izlemek için bir zevktir, sabırsızlanıyoruz." diye yazarken, yıldız çocuğun bir hayran sayfası "Çoook heyecanlıyım!! Bunu çok uzun zamandır bekliyordum!'' dedi.
Ayrıca Aryan daha önce sosyal medya hesabından, hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını üstleneceği ilk projesinin yazımını tamamladığını duyurmuştu. Projenin 2023 yılında çekimlere başlanması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?