Bakın Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın Yazarları Kimlermiş

Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın merakla beklenen fragmanı geçen pazartesi, 17 Nisan'da yayınlandı. Fragman lansmanında bu ve Salman Khan'ın maskaralıkları hakkında çok şey konuşuldu. Bollywood Hungama, o zamanlar, filmin yazarlarının isimlerinden şaşırtıcı bir şekilde bahsetmediği için fragmanın türünün tek örneği olduğunu bildirdi. Bir hafta sonra, sonunda Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ı yazanların kim olduğu hakkında bir fikir edindik.
Yapımcılar tarafından Merkez Film Sertifikasyon Kurulu'na (CBFC) sunulan ayrıntılara göre, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın hikayesi Sparsh Khetarpal'a ait. Senaryoya gelince, Tasha Bhambra tarafından yazılmıştır. İlginç bir şekilde, her ikisi de yönetmen Farhad Samji ile alakalı ve son yönetmenliği de dahil olmak üzere onunla birkaç film yazdılar, Akshay Kumar'ın Bachchhan Pandey'i.
IMDb'ye göre Sparsh Khetarpal, Sunny Deol-Bobby Deol başrollü Poster Boys (2017) ve Kangana Ranaut başrollü Manikarnika: The Queen Of Jhansi (2019) filmlerinde senaryo süpervizörü olarak çalıştı. Bu arada Tasha Bhambra, Happy Bhag Jayegi (2016), Poster Boys vb. filmlerde de küçük roller oynadı.
Sparsh Khetarpal ve Tasha Bhambra, Farhad Samji'nin yönettiği ALT Balaji web dizisi Booo: Sabki Phategi (2019) üzerinde yazar olarak çalıştı. Farhad'ın yönetmenlik girişimi Housefull 4'te (2019) ek senaryo için kredi aldılar. Baaghi 3 (2020) ve Laxmii (2020) gibi Farhad Samji tarafından yazılan ve kendisi tarafından yönetilmeyen filmler için bile kredilendirildiler. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?